by agatasuchwalko

Cennik

ALBUMY, ODBITKI I FOTO DODATKI

Zadbam, abyś nie zgubiła wspomnień.

Pliki ze zdjęciami to nie wszystko. Łatwo je zgubić w cyfrowym chaosie. Zadbam o to, by Twoje wspomnienia zyskały najpiękniejszą oprawę.

Albumy i odbitki będą piękną pamiątką z sesji zdjęciowej na długie lata. Nie znikną, wykasowane przypadkiem. Nie stracisz ich wraz z uszkodzonym sprzętem.

A wraz z kolejnymi przewracanymi kartami albumu, wspomnienia znów ożyją i nabiorą kolorów.

fotoalbum od fotografa

Pomogę Ci uporządkować wspomnienia

Chętnie pomogę Ci uporządkować cyfrowy chaos i piętrzące się na dysku foldery ze zdjęciami. Plikami znajdującymi się w Twoim telefonie też się zajmę. Z przyjemnością zadbam o najpiękniejszą oprawę dla Twoich wspomnień. Z moją pomocą zamkniesz ukochane kadry w fotoalbumach i albumach tradycyjnych. Zadbam, by odbitki zostały wywołane na wysokiej jakości papierze, na którym nie zostają ślady palców, nawet jeśli fotografie będą przechodzić z rąk do rąk. Pomogę Ci wybrać najlepsze kadry do stworzenia z nich fotoobrazów w domowej galerii.

Fotoalbumy

Twoje wspomnienia w najpiękniejszej oprawie

Storyalbum

Wyróżniają go grube, sztywne i rozkładające się na płasko karty. Wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Ilość możliwych opraw z pewnością Cię zaskoczy, zarówno pod względem kolorów, jak i faktur.  A indywidualne detale w postaci grawera, nadruku czy okienka ze zdjęciem będą wisienką na torcie.

Storybook

Od storyalbumu różnią go bardziej elastyczne, ale wciąż dość sztywne karty. Dzięki temu jest lżejszy i nieco delikatniejszy niż jego brat, co ma znacznie przede wszystkim wtedy, gdy nie planujemy poprzestać na 10 rozkładówkach. Ilość dostępnych opraw, kolorów i personalizacji pozostaje bez zmian. 

Ekoalbum

Prosty, ale jakże uroczy. Posiada takie same sztywne karty jak Storyalbum, różnica polega jednak w braku materiałowej okładki. Zamiast materiału jest za to miejsce na dodatkowe zdjęcie i Wasz napis. Występuje w jednym formacie i 3 wariantach – 3, 5 i 10 rozkładówek. Nie ma tutaj możliwości dokupienia dodatkowych kart.

***

W przypadku Storyalbumu i Storybooka przedstawione niżej ceny dotyczą 10 rozkładówek, czyli 20 stron. Koszt każdej dodatkowej rozkładówki podany jest w nawiasie. Personalizacja obu albumów jest płatna dodatkowo i wynosi:

grawer – 20 zł; nadruk UV – 40 zł; okienko – 15 zł

fotoalbum crystal albums

Storyalbum

20x20 - 230 zł (+9 zł)
25x25 - 330 zł (+ 12 zł)
30x30 - 370 zł (+13 zł)
mini albumiki:
10x10 - 100 zł (+ 6zł )
15x15 - 160 zł (+ 7 zł)

Storybook

20x20 - 210 zł (+6 zł)
25x25 - 300 zł (+10 zł)
30x30 - 330 zł (+12 zł)

Ekoalbum

20x20/ 6 stron - 70 zł
20x20/ 10 stron - 100 zł
20x20/ 20 stron - 150 zł

Nie tylko zdjęcia z sesji

Fotoalbumy nie muszą zawierać zdjęć z naszej sesji.
Możesz stworzyć je ze zdjęć ze swoich podróży, ważnych chwil, czy po prostu domowej codzienności.
Mogę stworzyć fotoalbum z pierwszego roku życia Twojego dziecka albo z Waszych rodzinnych uroczystości.
A może podarujesz album komuś w prezencie?
W takim wypadku przesyłasz mi swoje zdjęcia (mogą być też te z telefonu), a ja z nich zaprojektuję dla Ciebie album.

fotoalbum crystal albums
najlepszy fotoalbum
fotoalbumy crystal albums
fotoalbumy profesjonalne
ekoalbum crystal albums

Okładka o jakiej marzysz

Okładkę Storybooka i Storyalbumu (a także albumu tradycyjnego) wybierzesz spośród kilkudziesięciu kolorów i faktur materiałów. Jeśli jesteś zainteresowana zamówieniem albumu, zabiorę na nasze spotkanie wzornik dostępnych okładek oraz swoje albumy, abyś mogła zobaczyć jak pięknie wyglądają na żywo.

Jeśli nie będziemy miały okazji spotkać się przed zamówieniem albumu, zerknij na wzornik online:

wzornik album

Albumy tradycyjne

Dla miłośników klasycznego przechowywania zdjęć

album wyklejany crystal albums

To albumy, które przetrwają lata. Czarne, grube karty i pergaminowe, przyjemnie szeleszczące przekładki. Nie znajdziesz tu foliowych okienek na zdjęcia. To album do wyklejania – wymaga więcej cierpliwości, ale odwdzięcza się za to eleganckim i luksusowym wyglądem.  Oprawę wybierzesz sama spośród wielu kolorów i faktur. Możesz też zdecydować, czy ma być dodatkowo wypełniona gąbką. Jeśli chcesz, możesz dodać na okładce personalizowany grawer lub okienko ze zdjęciem.

***

Podana poniżej cena albumów nie zawiera odbitek ani usługi wklejenia zdjęć. Jeśli chcesz, chętnie doradzę Ci, czym wkleić do albumu odbitki. 

Personalizacja jest płatna dodatkowo i wynosi:

grawer – 20 zł;

nadruk UV – 40 zł;

okienko – 15 zł.

25x25

40 stron - 120zł
60 stron- 140zł
80 stron - 160 zł
100 stron - 180 zł

30x30

40 stron - 160zł
60 stron- 180zł
80 stron - 200 zł
100 stron - 220 zł

33x33

40 stron - 180 zł
60 stron- 200zł
80 stron - 220 zł
100 stron- 240 zł

Odbitki fotograficzne

Twoje zdjęcia na jedwabistym papierze

Wiem, że odbitki muszą być dobrej jakości, bo często przechodzą przez wiele oglądających je rąk. Te, które oferuję są drukowane na jedwabistym papierze na którym nie widać odcisków palców.

Do wyboru – z białą ramką lub bez.

Cena/ 1szt.

10x15 - 0,90 zł
13x18 - 1,20 zł
15x23 - 1,60 zł
20x30 - 4 zł
30x40 - 11 zł

odbitki wysoka jakość
odbitki-7

Dodatki fotograficzne

Bo zdjęcia to nie tylko albumy i odbitki

album wyklejany crystal albums

Zamszowa koperta do przechowywania zdjęć

Piękna alternatywa dla klasycznych pudełek. Koperty mają wymiar 15×23 i pomieszczą około 80-100 odbitek. Przyjemny w dotyku materiał dostępny jest w 4 kolorach do wyboru – musztardowa żółć, gołębia szarość, jeansowy granat i jasny brąz. Jeśli spotkamy się na sesji i będziesz zainteresowana zamówieniem kopert, pokażę Ci te kolory na wzorniku. A jeśli nie będziemy miały okazji spotkać się na żywo, wyślę Ci wzornik mailem.

CrystalBoard

…gdy odbitki to za mało! Nie lubisz chować zdjęć w albumach? Wolisz, by cieszyły oko będąc cały czas na widoku? A w dodatku – nie przepadasz za tradycyjnymi ramkami? CrystalBoard to produkt, który powinien spełnić Twoje oczekiwania. Co to?  To wydruki na matowym papierze z podklejoną od spodu pianką i dołączonym systemem do zawieszenia. Gotowe, by zawisnąć na ścianie, stanąć na półce i przywoływać miłe wspomnienia. W pakiecie otrzymujesz 3 sztuki CrystalBoard – jedną 30×40 i dwie sztuki o wymiarach 20×30 (zdjęcia mogą być różne).
 

Storyprints

Wyglądają niepozornie, ale z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.  To pojedyncze, grube karty w wymiarze 10×15. Tak samo grube jak karty Storyalbumu. Pocztówkowy format zadrukowany Waszymi zdjęciami w towarzystwie kilku ciepłych słów idealnie sprawdzi się jako mały podarunek dla bliskich lub dodatek do większego prezentu.  Dzięki możliwości dwustronnego dowolnego nadruku, Storyprints dają mnóstwo możliwości.  

Zamszowa koperta

15x23 - 80 zł
+ grawer - 20 zł

CrystalBoard

zestaw 3 szt. - 90 zł

Storyprints

6 szt. - 70 zł
12 szt.- 100 zł

Masz pytania? Chcesz zamówić album?

Zapraszam do kontaktu, chętnie wszystko wyjaśnię i zaprojektuję Twój wymarzony album!