by agatasuchwalko

Oferta Świąteczna

Trees

Zatrzymaj świąteczne chwile na dłużej

Zrób sobie piękny prezent na Święta!

pakiet-swiateczny-07-2

Świąteczne, naturalne sesje

Nie pozwól wspomnieniom wyblaknąć, zatrzeć i ulotnić się w pamięci. Podaruj sobie najpiękniejszy prezent na Święta - wspólne chwile zatrzymane w kadrach aparatu.

Stwórzmy wspomnienia o zapachu mandarynek, cynamonu i świerkowych gałązek. Zatrzymaj na dłużej chwile wypełnione gwarem rozmów i radosnym śmiechem bliskich. Stwórzmy zdjęcia wypełnione mnóstwem świątecznych czułości.

Zapraszam na rodzinne sesje świąteczne w domu i plenerze !

Domowa sesja pachnąca pierniczkami
czy świąteczne zdjęcia w leśnych choinkach?

sesja w choinkach gdansk

Jak wygląda sesja świąteczna?

Od Ciebie zależy czy spotkamy się na sesji w Twoim domowym zaciszu czy wybierzemy się na spacer wśród leśnych choinek.
Na domowej sesji czas zdjęć upłynie Wam na robieniu korzennych ciasteczek i zajadaniu mandarynek w kolorowych, świątecznych swetrach.
W plenerze, czeka Was spacer wśród pachnących świerków, wspólne wieszanie choinkowych ozdób, układanie prezentów pod choinką i ciepłe kakao nalewane z termosu.
W obu przypadkach, razem stworzymy magię Świąt, którą później uwiecznimy na fotografiach.

Co warto wiedzieć:
Sesje plenerowe ze względu na bardziej dynamiczny przebieg są nieco krótsze od sesji domowych.
W przypadku zdjęć w plenerze jest możliwość zakupu mini sesji "Na start", obejmującej 5 ujęć/30min. Takiej opcji nie ma w przypadku sesji w domu, bo po prostu nie zdążylibyśmy stworzyć domowych kadrów, w tak krótkim czasie.

Sesje świąteczne wykonuję w listopadowe weekendy. Możliwe jest też umówienie się w grudniu, ale nie daję wtedy gwarancji, że odbitki i albumy dotrą do Was przed Świętami. Pliki elektroniczne oczywiście ode mnie otrzymacie przed Gwiazdką.

sesja-swiateczna-gdańsk

Mobilna garderoba

Do pakietów otrzymujesz dostęp do dziecięcej mini mobilnej garderoby z ubrankami dla najmniejszych (rozmiary 50-86) w neutralnych, stonowanych kolorach. Posiadam też sweterki, czapy czy zimowe niechodki.

Krótki czas oczekiwania

Czas oczekiwania na dostęp do Galerii zdjęć do wyboru wynosi zaledwie 10 dni od wykonania sesji. Nie będziesz musiała tygodniami czekać na swoje zdjęcia!

Ebook o sesji lifestyle

Przed sesją otrzymasz poradnik o tym jak najlepiej przygotować się do sesji zdjęciowej. Znajdziesz w nim wskazówki co założyć na sesję plenerową, czy jak przygotować mieszkanie do świątecznej sesji domowej.

To Ty wybierasz!

Wybór najlepszych ujęć pozostawiam Tobie. Po sesji otrzymasz dostęp do prywatnej Galerii, w której znajdziesz kilkadziesiąt zdjęć do wyboru. Na decyzję będziesz miała tydzień.

Trees

Domowa sesja świąteczna

Zdjęcia pachnące pierniczkami

Jak wygląda domowa sesja świąteczna?

Decydując się na domową sesję nie musisz martwić się pogodą za oknem. Nawet jeśli na zewnątrz będzie hulał wiatr, a deszcz zacinał o szyby, w Twoim domu stworzymy mnóstwo przytulnych, świątecznych kadrów.

Przygotujcie świąteczne dekoracje, rozwieście światełka, załóżcie czerwone sweterki i skarpetki w choinki. W czasie sesji będziecie piec pierniczki, rozsypywać mąkę i wycinać gwiazdki z korzennego ciasta.

Gdy kuchnia wypełni się zapachem goździków i cynamonu usiądziecie z kubkiem ciepłego kakao na kanapie, gdzie razem z maluchami będziecie czytać gwiazdkowe książki, układać puzzle i pakować prezenty.

Sesja domowa to najbardziej komfortowa forma zdjęć dla noworodków i małych niemowląt. Mają spokojny przebieg, dostosowany do najmłodszych uczestników, w każdej chwili możemy zrobić przerwę na przewijanie, karmienie czy uspokajanie. Jeśli obawiasz się, że pogoda pokrzyżuje plany sesji plenerowej lub masz maleństwo, które może nie czuć się komfortowo podczas zdjęć w choinkach - postaw na przytulną sesję domową.

sesja-domowa-swiateczna-gdansk

Domowe pakiety świąteczne

Pakiet Mini
350
Pakiet Standard
650
Pakiet Premium
1000
Trees

Sesja świąteczna w choinkach

Spacer wśród leśnych świerków

Sesja w leśnych choinkach

Jeśli tylko pogoda pozwoli, serdecznie zapraszam na sesję wśród leśnych choinek. Przed pójściem w plener powstrzymać nas może tylko deszcz i wichura. Przed chłodem ochronią Was ciepłe swetry, opatulające szale i kubek z gorącym kakao.

Jak wygląda choinkowa sesja? Wszystko dla Was przygotuję - zabiorę na sesję choinkowe ozdoby, prezentowe pudełka, koc, a nawet kakao w termosie.
Ty zabierz najbliższych, załóżcie grube swetry, nie zapomnijcie o ciepłych czapkach i serdecznych uśmiechach! Wśród leśnych drzew stworzymy kadry pełne świątecznej magii.

Świąteczne zdjęcia w plenerze wykonuję w ramach tradycyjnych pakietów zdjęciowych (Mini/Standard/Premium) oraz w formie mniejszego pakietu "Na start" (5 ujęć/30min.).

sesja-w-choinkach-gdańsk

Plenerowa oferta świąteczna

Na start
250
Mini
350
Standard
650
Premium
1000
Trees

Dobierz do pakietów:

Dodatki do zamówienia poza pakietami

Zniżka na dodatkowe albumy

Zamów dodatkowy album dla swojej rodziny. Jestem pewna, że dziadkowie ucieszą się ze znalezionego pod choinką fotoalbumu wypełnionego zdjęciami z Waszej świątecznej sesji.

Tylko w świątecznych pakietach otrzymujesz 15% zniżki na zakup dodatkowych ekoalbumów i fotoalbumów.

Personalizowane karty świąteczne

Personalizowane, grube karty świąteczne w formacie 10x15 z Waszymi zdjęciami ze świątecznej sesji idealnie sprawdzą się jako dodatek do prezentu dla najbliższych. Możesz dobrać je do każdego pakietów w cenie: 6szt/70 zł lub 12 szt/100 zł. Karty projektuję do każdego zamówienia indywidualnie.

Odbitki do ramki

Jeśli chciałabyś zamówić dodatkowe wydruki do ramki - nie ma problemu. Podczas wyboru zdjęć z sesji będziesz miała taką możliwość. Dodatkowe odbitki świetnie sprawdzą się też jako miła niespodzianka dla swoich bliskich. Dziadkowie z pewnością ucieszą się ze zdjęć swoich kochanych wnuków.

sesja świąteczna gdańsk

To co, chciałabyś zatrzymać magię świąt na dłużej?

Napisz do mnie i zarezerwuj termin swojej sesji