by agatasuchwalko
OFERTA

Albumy i odbitki

oferta-albumy-strona

Rodzinne historie opowiadane fotografiami

Znasz jakiś dom bez zdjęć zamkniętych w albumach? Bez odbitek pochowanych w pudełeczkach, z precyzyjnie opisanymi datami na odwrocie? Jestem pewna, że w Twoim rodzinnym domu, w domach dziadków, albumy były obecne i przechodziły przez wiele rąk, zwłaszcza na rodzinnych spotkaniach. Pewnie sama jako dziecko, lubiłaś do nich zaglądać, a później z niemałym sentymentem wracałaś do tych, które fotografiami opowiadały Twoje dzieciństwo. 

A potem... Potem zostałaś mamą i sama zaczęłaś snuć fotograficzną historię swoich dzieci.

Zadbam, abyś nie zgubiła wspomnień!

Pliki ze zdjęciami to nie wszystko. Łatwo je zgubić w cyfrowym chaosie. Zadbam o to, by Twoje wspomnienia zyskały najpiękniejszą oprawę.

Albumy i odbitki będą piękną pamiątką z sesji zdjęciowej na długie lata. Nie znikną, wykasowane przypadkiem. Nie stracisz ich wraz z uszkodzonym sprzętem.

A wraz z kolejnymi przewracanymi kartami albumu, wspomnienia znów ożyją i nabiorą kolorów.

Czy to wystarczający powód dla Ciebie, by drukować zdjęcia?

fotoalbum-crystal-albums-oferta

Twoje wspomnienia w najpiękniejszej oprawie!

Fotoalbum

Piękna pamiątka i perfekcyjne wykonanie. Wnętrze zaprojektuję indywidualnie dla Ciebie, a okładkę spersonalizujesz  sama, wybierając jedną spośród kilkudziesięciu rodzajów opraw. Wolisz grawerowaną grafikę czy złote tłoczenie?

Ekoalbum

Prosty, ale jakże uroczy! Na okładce znajdzie się miejsce na Twoje ukochane zdjęcie i kilka słów opisu. Zarówno wnętrze, jak i okładkę zaprojektuję specjalnie dla Ciebie. Najchętniej kupowany album na prezent dla bliskich!

Album tradycyjny

Do miłośników klasycznego przechowywania zdjęć. Czarne karty, pergaminowe przekładki i personalizowana materiałowa okładka w wielu kolorach i fakturach. Grawer w postaci napisu czy grafiki? Wybór należy do Ciebie.

Niezależnie, który produkt wybierzesz, jestem pewna, że będziesz mile zaskoczona jego wysoką jakością i wykonaniem z dbałością o każdy szczegół.

Albumy zamawiam u najlepszych w swoim fachu - Crystal Albums.

leaf-brown

Pomogę Ci uporządkować wspomnienia

Chętnie pomogę Ci uporządkować cyfrowy chaos i piętrzące się na dysku foldery ze zdjęciami. Plikami znajdującymi się w Twoim telefonie też się zajmę. Z przyjemnością zadbam o najpiękniejszą oprawę dla Twoich wspomnień.

Z moją pomocą zamkniesz ukochane kadry w fotoalbumach i albumach tradycyjnych. Zadbam, by odbitki zostały wywołane na wysokiej jakości papierze, na którym nie zostają ślady palców, nawet jeśli fotografie będą przechodzić z rąk do rąk.

IMG_3375
ekoalbum-oferta-crystal-albums
fotoalbumy-crystal-cennik
leaf-brown

Cennik - Fotoalbumy

Twoje wspomnienia w najpiękniejszej oprawie

Z dbałością o detale

Co wyróżnia fotoalbum?

Grube, sztywne i rozkładające się na płasko karty, króre są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Ilość możliwych opraw z pewnością Cię zaskoczy, zarówno pod względem kolorów, jak i faktur.  A indywidualne, grawerowane detale będą wisienką na torcie.

fotoalbumy crystal albums

Wybierz swój wariant fotoalbumu!

Cena podstawowa zawiera indywidualny projekt albumu, 10 rozkładówek, oraz oprawę z wybranego materiału z wzornika. Personalizacja w postaci grawerowanego napisu/grafiki lub złotego tłoczenia jest dodatkowo płatna. Z przyjemnością zaprojektuję dla Ciebie dodatkowe karty albumu - cenę dodatkowych rozkładówek znajdziesz w poniższej tabeli.

15x15
250
20x20
300
25x25
350
30x30
450

Projekt

Każdą kartę albumu projektuję samodzielnie. W cenie otrzymasz ode mnie indywidualny projekt wnętrza albumu.

Uzgodnienia

Przed zleceniem druku prześlę Ci projekt do akceptacji. Będziesz miała możliwość wprowadzenia poprawek do projektu.

Nie tylko z sesji

Zdjęcia, które znajdą się w fotoalbumie mogą pochodzić z Twojego prywatnego archiwum, w karty albumu wkomponuję również zdjęcia pochodzące z telefonu.

Czas realizacji

Od momentu zakupu, w ciągu 5 dni roboczych przygotuję dla Ciebie projekt albumu. Jeśli nie będziesz miała uwag, zlecam druk i czekamy na gotowy album (około 2,5 tyg.).

fotoalbumy-crystal-albums-50
fotoalbum-crystalalbums-oferta-cennik
fotoalbumy-crystal-albums-29
leaf-brown

Cennik - Ekoalbumy

Twoje wspomnienia w najpiękniejszej oprawie

Prosty, ale uroczy!

Co wyróżnia ekoalbum?

Posiada takie same sztywne karty jak fotoalbum, różnica polega jednak w braku materiałowej okładki. Zamiast materiału jest za to miejsce na zdjęcie i napis. Występuje w jednym formacie i kilku wariantach liczby rozkładówek. Nie ma tutaj możliwości dokupienia dodatkowych stron.

ekoalbum-cennik-oferta

Wybierz swój wariant ekoalbumu!

Cena podstawowa zawiera indywidualny projekt albumu. Podpowiem, które zdjęcie będzie pięknie prezentowało się na okładce, ale ostateczny wybór zależy oczywiście od Ciebie. Na okładce możemy też nanieść dowolny, ozdobny napis oraz podpis z datą.

6 stron
80
10 stron
120
20 stron
180

Projekt

Każdą kartę ekoalbumu projektuję samodzielnie. W cenie otrzymasz ode mnie indywidualny projekt wnętrza i okładki.

Uzgodnienia

Przed zleceniem druku prześlę Ci projekt do akceptacji. Będziesz miała możliwość wprowadzenia poprawek do projektu.

Nie tylko z sesji

Zdjęcia, które znajdą się w ekoalbumie mogą pochodzić z Twojego prywatnego archiwum, w karty albumu wkomponuję również zdjęcia z telefonu.

Czas realizacji

Od momentu zakupu, w ciągu 5 dni roboczych przygotuję dla Ciebie projekt albumu. Jeśli nie będziesz miała uwag, zlecam druk i czekamy na gotowy album (około 1,5 tyg)!

ekoalbum-oferta-agatasuchwalko
ekoalbum-oferta-cennik
leaf-brown

Cennik - Albumy tradycyjne

Twoje wspomnienia w najpiękniejszej oprawie

Dla miłośników klasyki!

Co wyróżnia album tradycyjny?

Czarne, grube karty i pergaminowe, przyjemnie szeleszczące przekładki. Nie znajdziesz tu foliowych okienek na zdjęcia. To album do wyklejania - wymaga więcej cierpliwości, ale odwdzięcza się za to eleganckim i luksusowym wyglądem.  Oprawę wybierzesz sama spośród wielu kolorów i faktur. Możesz też zdecydować, czy ma być dodatkowo wypełniona gąbką. Jeśli chcesz, możesz dodać na okładce grawer.

fotoalbum od fotografa

Wybierz swój wariant albumu tradycyjnego!

Finalna cena albumu uzależniona jest od formatu i ilości stron. Dopasuj wariant do siebie!

25x25
Cena zależy od ilości stron
30x30
Cena zależy od ilości stron
33x33
Cena zależy od ilości stron

Dobierz odbitki

Niżej znajdziesz ofertę odbitek, możesz zamówić je wraz z albumem, by móc od razu po jego otrzymaniu zabrać się za wyklejanie wspomnień. Chętnie doradzę, który format odbitek wybrać, tak by album pomieścił jak najwięcej zdjęć.

Uzgodnienia

Sama wybierzesz rodzaj oprawy spośród kilkudziesięciu kolorów i faktur do wyboru. Możesz zdecydować się na grawer lub złote tłoczenie oraz wypełnienie okładki gąbką, dzięki czemu album zyska "puchaty" retro wygląd.

Bez foliowych okienek

W albumie tradycyjnym nie znajdziesz foliowych okienek (uff!).  Zamiast nich są sztywne, karty do wyklejania odbitek. Chętnie doradzę, co najlepiej sprawdza mi się do ich przyklejania.

Czas realizacji

Po zakupie i ustaleniu wytycznych dot. personalizacji, zlecam druk w Crystal Albums i album w ciągu 2 tygodni będzie u Ciebie.

Okładka o jakiej marzysz

Okładkę fotoalbumu i albumu tradycyjnego wybierzesz spośród kilkudziesięciu kolorów i faktur materiałów. Jeśli jesteś zainteresowana zamówieniem albumu, zabiorę na nasze spotkanie wzornik dostępnych okładek oraz swoje albumy, abyś mogła zobaczyć jak pięknie wyglądają na żywo.

Jeśli nie będziemy miały okazji spotkać się przed zamówieniem albumu, zerknij na wzornik online:

wzornik album
leaf-brown

Cennik - Albumik Harmonijka

Malutki, ale jakże uroczy!

Malutki z wielkimi wspomnieniami

Co wyróżnia harmonijkę?

To malutki albumik o wymiarach 7x7cm, z materiałową, miziastą okładką. Zawiera do 18 kart na fakturowanym, grubym papierze Mohawk Eggshell. Harmonijka na okładce posiada magnes, dzięki czemu trzyma zdjęcia w ryzach i...można przyczepić ją do lodówki. Na okładce znajdzie się miejsce na personalizowany grawer, dostępny z 25-ciu wzorów do wyboru.

album harmonijka

Albumik harmonijka - 50 zł

W cenie grawer, indywidualny projekt zawierający od 12 do 18 kart. Okładka do wyboru spośród 6 kolorów tkaniny.

Projekt

Albumik projektuję samodzielnie. W cenie otrzymasz ode mnie indywidualny projekt wnętrza i okładki.

Uzgodnienia

Przed zleceniem druku prześlę Ci projekt do akceptacji. Będziesz miała możliwość wprowadzenia poprawek do projektu.

Nie tylko z sesji

Zdjęcia, które znajdą się w harmonijce mogą pochodzić z Twojego prywatnego archiwum, w karty albumu wkomponuję również zdjęcia z telefonu.

Czas realizacji

Od momentu zakupu, w ciągu 5 dni roboczych przygotuję dla Ciebie projekt albumu. Jeśli nie będziesz miała uwag, zlecam druk i czekamy na gotowy albumik (około 1,5 tyg)!

leaf-brown

Cennik - odbitki fotograficzne

Twoje zdjęcia na jedwabistym papierze

Wspomnienia zamknięte w prostokątach

Co wyróżnia odbitki, które oferuję?

Wiem, że odbitki muszą być dobrej jakości, bo często przechodzą przez wiele oglądających je rąk. Te, które oferuję są drukowane na jedwabistym papierze na którym nie widać odcisków palców.

Do wyboru - z białą ramką lub bez.

odbitki wysoka jakość

Wybierz swój idealny rozmiar odbitek!

Potrzebujesz odbitki do albumu czy do ramki?

10x15
1,00
13x18
1,50
15x23
2,50
20x30
9
30x40
20

Masz pytania? Coś jest niejasne?

Zapraszam do kontaktu, chętnie wszystko wyjaśnię i rozwieję Twoje wątpliwości!