Naturalna fotografia. Trójmiasto. Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Cześć! Poznajmy się!

agata-suchwalko-fotografia

Hej! Jestem Agata!

Jestem fotografką. Tworzę naturalne, ciepłe i rodzinne fotografie na sesjach w duchu lifestyle na terenie Trójmiasta oraz ubieram marki w piękne zdjęcia produktowe.

Wyłapuję to co ulotne i zapisuję wspomnienia w kadrach pełnych czułości i bliskości. Tworzę naturalne, lekkie fotografie produktowe w kobiecym, subtelnym stylu.

Może właśnie znalazłaś swojego fotografa?

Spokój, rodzina i szum fal...

Na co dzień jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki chłopaków - 2 letniego Jaśka i 5 letniego Kuby. Łączę domową opiekę nad młodszym synem z prowadzeniem własnej firmy. Staram się żyć zdrowo, aktywnie i bez pośpiechu.

Mieszkam w Gdańsku, uwielbiam rozciągającą jogę, ekologiczne kosmetyki, kawę serwowaną przez męża i plażę po sezonie. Uspokaja mnie szum morza, górskie wędrówki i spacery po lesie.

agata-suchwalko-fotografia-gdansk
agatasuchwalkofotografia-omnie2

Z miłości do fotografii...

Wraz z macierzyństwem zakochałam się w fotografowaniu emocji i ludzi. Sporo czasu zajęło mi odkrycie, że fotografia to nie tylko przelotna znajomość, a miłość na całe życie, którą chcę dzielić się z innymi.

Macierzyństwo mocno przewartościowało priorytety w moim życiu. Po urodzeniu drugiego synka, postanowiłam nie wracać na etat i założyłam swoją firmę fotograficzną.

Oferta sesji

Portfolio

Blog

leaf-brown

Spotkajmy się na Instagramie