Poznajmy się!

fotograf gdańsk, sesja ciążowa
Trochę o mnie

Jestem Agata

Jestem fotografką i od 2020 r. tworzę naturalne, ciepłe i rodzinne fotografie na sesjach w duchu lifestyle na terenie Trójmiasta. Poza rodzinnymi spotkaniami wykonuję też reportaże i ubieram marki w piękne zdjęcia produktowe i wizerunkowe.

Jestem mamą dwójki energicznych chłopców, którzy są dla mnie inspiracją i motorem do pracy i to właśnie dzięki macierzyństwu pokochałam naturalną fotografię wypełnioną emocjami.

Pragnę zatrzymać czas, złapać to, co ulotne i zamienić zwyczajne chwile w czułe, rodzinne wspomnienia. Na sesjach panuje swobodna atmosfera i jest mnóstwo zabawy, bo dobrze wiem, że aby móc wyłapać emocje, najpierw trzeba zadbać o komfortową przestrzeń.

Pragnąc zatrzymać czas, łapię ulotne momenty, by stworzyć z nich czułe wspomnienia.

Moja misja

Wszystko co ważne

Na czułych zdjęciach zatrzymuję czas. Trochę lat zajęło mi odkrycie, że fotografia to nie tylko przelotna znajomość, a miłość na całe życie, którą chcę dzielić się z innymi. Po urodzeniu drugiego synka postanowiłam nie wracać na etat i założyłam firmę fotograficzną.

Ponad wszystko cenię spokój i rodzinę. Nie potrafię żyć bez morza na wyciągnięcie ręki i aparatu w ręce.

Rodzina

Na co dzień jestem mamą dwójki energicznych chłopców - 3 letniego Jaśka i 6 letniego Kuby. To właśnie macierzyństwo skłoniło mnie do zawodowych zmian i pójścia za głosem serca. Wraz z macierzyństwem zakochałam się w fotografowaniu emocji i ludzi. 

Spokój

Staram się żyć bez pośpiechu, z uważnością i wdzięcznością na co dzień. Doceniam małe gesty i proste przyjemności. Szukam magii w codzienności. Uwielbiam rozciągającą jogę, kawę serwowaną przez męża i słońce przed zachodem.

Szum fal

Kocham plażę po sezonie i spacery brzegiem morza. Uspokaja mnie szum fal, zbieranie muszelek i oddech leśnym, nadmorskim powietrzem. Jak dobrze, że mieszkając w Gdańsku mam to wszystko na wyciągnięcie ręki!

Fotografuję codzienne chwile, zwykłe momenty, drobne gesty. Aby za kilkanaście lat usiąść w wygodnym fotelu ze stosem albumów zawierających tysiące pięknych wspomnień.

Z miłości do fotografii
listek-separator

Czujesz, że znalazłaś swojego fotografa?

Napisz do mnie i zarezerwuj termin sesji zdjęciowej.

.
listek-separator

Zobacz moje portfolio

Kliknij na wybraną sesję, by zobaczyć więcej zdjęć i poczytać jak wyglądają u mnie sesje zdjęciowe

Spotkajmy się na Instagramie