Cześć! Poznajmy się!

agata-suchwalko-fotografis

Hej! Jestem Agata.

Na co dzień jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki chłopaków. Staram się żyć zdrowo, aktywnie i bez pośpiechu. Aktualnie większość wolnego czasu upływa mi na zajmowaniu się kilkumiesięcznym Jaśkiem i zabawami z 3-letnim Kubą.

Kocham celebrować codzienność i łapać na zdjęciach ulotne chwile, by potem móc zamknąć je w piękne albumy. Uwielbiam zdrową kuchnię (ostatnio coraz częściej wege), kawę serwowaną przez męża, leśne spacery i plażę po sezonie.

Z fotografią łączy mnie przyjaźń od wielu lat. Jako dziecko dostawałam ostatnie klatki kliszy do "wypstrykania", potem zachłysnęłam się możliwościami cyfrówki i łapałam na zdjęciach naturę w artystycznych ujęciach. Na potrzeby bloga wyspecjalizowałam się w fotografii produktowej w kobiecym wydaniu. Wraz z macierzyństwem zakochałam się w fotografowaniu emocji i ludzi. Sporo czasu zajęło mi odkrycie, że fotografia to nie tylko przelotna znajomość, a miłość na całe życie, którą chcę dzielić się z innymi. Ale już wiem i dlatego jestem tu gdzie jestem.

Na półkach, chętniej od książek, gromadzę albumy przechowujące piękne wspomnienia, będące potwierdzeniem, że kurczę, ja to mam naprawdę szczęśliwe życie!

Poza fotografowaniem i byciem mamą, zajmuję się ochroną środowiska i prowadzę blog Slow Your Beauty.

Instagram

eco&slowlife blog

Facebook