by agatasuchwalko
OFERTA

Reportaż okolicznościowy

Uroczystości rodzinne - chrzciny, urodziny i inne ważne wydarzenia - babyshower, wieczór panieński

agata-suchwalko-reportaz-okolicznosciowy

Cześć!

Cieszę się, że moje fotografie przyciągnęły Twoją uwagę. Z przyjemnością będę towarzyszyła Ci podczas wyjątkowego dnia, do którego się właśnie szykujesz.

Umawiając się ze mną na sesję, otrzymujesz coś więcej niż tylko piękne fotografie. Wraz z kompletem starannie zapakowanych odbitek,  przekazuję Ci pamiątkę na długie lata - zatrzymane w kadrach ulotne chwile z przebiegu Waszej ważnej uroczystości. 

Jestem w Gdańska i fotografuję na terenie Trójmiasta. Ale! Jeśli trzeba, dojadę też dalej. Napisz, gdzie odbywa się uroczystość, a wspólnie dogadamy szczegóły.

liść-karmel-200

Zachowaj wspomnienia z ważnych uroczystości

Chrzciny, roczki, urodziny, babyshower, wieczory panieńskie
Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

Co powinnaś wiedzieć o reportażu?

Jeśli rozważasz skorzystanie z usług fotografa w dniu planowanej uroczystości, nie czekaj z rezerwacją terminu na ostatnią chwilę. Chętnie pomogę Ci wybrać odpowiedni pakiet i rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości.

Reportaż okolicznościowy to naturalne, niewymuszone kadry opowiadające historię Waszego wyjątkowego dnia. Poza dokumentowaniem przebiegu uroczystości nie zabraknie również czasu na zdjęcia grupowe i stworzenie paru luźniejszych kadrów.

W zależności od wybranego pakietu, będę z Tobą w tym wyjątkowym dniu od dwóch do trzech godzin. To od Ciebie zależy jak wykorzystamy ten czas, dlatego też rezerwując termin sesji, ustalamy jednocześnie jakie masz oczekiwania.

oferta reportażu okolicznościowego fotograf

Cennik sesji okolicznościowych

Reportaż Podstawowy
Pricing Short Text
700
Reportaż Rozszerzony
Pricing Short Text
1200
reportaz-okolicznosciowy-gdansk

Rozszerz pakiet

Każdy pakiet możesz rozszerzyć o dodatkowe godziny mojego uczestnictwa w tym ważnym dla Ciebie wydarzeniu. Każda dodatkowa godzina mojej pracy, wykraczająca poza pakiet, to koszt 200 zł. Do każdej dokupionej godziny dostajesz gratis 5 ujęć.

Krótki czas oczekiwania

Czas oczekiwania na dostęp do Galerii zdjęć do wyboru wynosi zaledwie 10 dni od wykonania sesji. Nie będziesz musiała tygodniami czekać na swoje zdjęcia!

Pomoc w doborze stroju

Przed sesją chętnie podpowiem co założyć, aby zdjęcia wyszły jak najpiękniej. Doradzę też w sprawie wyboru tematyki i motywu przewodniego wydarzenia, wskażę co dobrze prezentuje się na zdjęciach i wspólnie omówimy na jakich kadrach Ci zależy.

To Ty wybierasz!

Wybór najlepszych ujęć pozostawiam Tobie. Po sesji otrzymasz dostęp do prywatnej Galerii, w której znajdziesz kilkadziesiąt zdjęć do wyboru. Na decyzję będziesz miała 2 tygodnie.

liść-karmel-200

Czujesz, że znalazłaś swojego fotografa?

Z przyjemnością uwiecznię dla Ciebie wspomnienia z tego ważnego wydarzenia!
Zapraszam do kontaktu i omówienia szczegółów współpracy.

liść-karmel-200

Przed sesją podpisujemy umowę, a rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku w wysokości 20% wartości wybranego pakietu (przelew). Pozostała część kwoty płatna jest najpóźniej w dniu sesji (gotówka lub przelew).

Cena pakietów dotyczy wykonania sesji na terenie Trójmiasta. Jeśli mieszkasz dalej, dolicz proszę 1zł za każdy kilometr mojej podróży.

Cena pakietów nie zawiera ewentualnej wysyłki produktów. Jeśli nie możesz odebrać odbitek osobiście, do ceny pakietów dolicz 15 zł za ich wysyłkę paczkomatem Inpost.

Masz pytania? Coś jest niejasne?

Zapraszam do kontaktu, chętnie wszystko wyjaśnię i rozwieję Twoje wątpliwości!