Reportaż z Chrztu Świętego w Stegnie

by agatasuchwalko

Chrzest Święty to nie tylko wyjątkowa ceremonia i uroczystość kościelna, ale zazwyczaj również pierwsze spotkanie dziecka z bliższą i dalszą rodziną.

Fotograf na chrzest – dlaczego warto?

Dlaczego warto skorzystać w ten wyjątkowy dzień jakim są chrzciny z usług fotografa? Reportaż z Chrztu Świętego to nie tylko piękne zdjęcia z najważniejszych momentów uroczystości w kościele, ale też domowe zdjęcia z przygotowań do ceremonii, detale, wyłapane uśmiechy, spojrzenia, sytuacje, a także zdjęcia rodzinne – zarówno te grupowe, jaki i fotografie portretowe rodziny z maluszkiem.

Oczywiście, fotograf na chrzest to nie konieczność, ale warto o tym pomyśleć z wyprzedzeniem. Jestem pewna, że akurat robienie zdjęć w czasie ceremonii będzie ostatnią rzeczą, którą chciałabyś zaprzątać sobie głowę. Zlecenie tego zadania jednemu z gości, też zazwyczaj nie jest najlepszym pomysłem, nawet jeśli w ręku będzie trzymał aparat cyfrowy, a nie telefon.

Powierzając wykonanie zdjęć z chrztu fotografowi, masz pewność, że uchwycę to co istotne w najpiękniejszy sposób, a wykonane nawet w najciemniejszym kościele zdjęcia będą wysokiej jakości. Z reportażu otrzymasz nie tylko cyfrowe pliki, ale też jedwabne odbitki i wyjątkowy album. Pewnie też nie zdajesz sobie nawet sprawy, ale aby móc wykonywać zdjęcia w kościele, trzeba przejść specjalny kurs. Wybierając mnie na swojego fotografa możesz być spokojna, posiadam odpowiednie uprawnienia, które umożliwiają mi fotografowanie właśnie w czasie uroczystości kościelnych.

Zazwyczaj reportaże okolicznościowe wykonuję na terenie Trójmiasta, ale jeśli potrzeba-dojadę też dalej. Tak było właśnie w przypadku zdjęć z Chrztu Świętego Felixa, które wykonałam w nadmorskiej Stegnie, oddalonej od Gdańska o ponad 60 km.

Szukasz fotografa, który wykona reportaż z Chrztu Świętego?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą! Chciałabyś zarezerwować termin reportażu? Napisz do mnie, podaj datę która Cię interesuje i miejsce chrztu – dam znać, czy będę mogła towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu.

Zdjęcia z reportażu Chrztu Świętego Felixa zostały wykonane w pięknym, zabytkowym kościele Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie

reportaż z chrztu w stegnie

Zobacz także: