Zdjęcia z chrztu – reportaż Trójmiasto

by agatasuchwalko

Chrzest Święty to zazwyczaj pierwsze tak ważne wydarzenie w życiu Twojego dziecka! To nie tylko wyjątkowa ceremonia w kościele, ale też okazja do spotkania się w szerszym rodzinnym gronie i wykonania wspólnych zdjęć z maluszkiem.

Zdjęcia z chrztu Matyldy, które zaraz obejrzysz wykonane zostały w kościele Miłosierdzia Bożego w Sasinie (tak, poza Trójmiasto również dojeżdżam!), natomiast poczęstunek z okazji chrzcin został zorganizowany w restauracji Ewa Zaprasza, zlokalizowanej również w Sasinie.

Przejrzyj galerię zdjęć – tak właśnie może wyglądać reportaż z chrztu Twojego dziecka. Oczywiście w przekazanym przeze mnie materiale otrzymasz dużo więcej zdjęć, również grupowych!

Co obejmują zdjęcia z chrztu?

Zdjęcia z chrztu nie ograniczają się tylko do mszy świętej. Reportaż z chrzcin wykonany przeze mnie obejmuje znacznie więcej! To uchwycone na fotografiach domowe przygotowania. To właśnie w trakcie przygotowań, ubierania malucha jest chwila, by wykonać trochę luźniejszych, rodzinnych kadrów jeszcze przed wyjściem do kościoła i spotkaniem się z resztą rodziny.

Zdjęcia z chrzcin to oczywiście reportaż z mszy oraz ceremonii polewania główki przez księdza. Po wyjściu z kościoła będzie czas na zrobienie zdjęć grupowych i sfotografowania przyjęcia. To właśnie w restauracji tworzę te wszystkie naturalne, rodzinne kadry z Twoim maluchem. Całusy od babci, składanie życzeń i przekazywanie prezentów, przytulasy maleństwa z rodzicami chrzestnymi, noszenie na rękach przez dziadka, czułości od rodziców.

W czasie przyjęcia z okazji chrztu będzie też okazja by wykonać zdjęcia portretowa malucha z gośćmi. Zdjęcia z chrztu to z pewnością piękna pamiątka, która będzie wzruszać przez długie lata.

Przed Tobą organizacja uroczystości chrzcin?

Szukasz fotografa z Trójmiasta, który wykona dla Ciebie zdjęcia z chrztu?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą! Pamiętaj, że poza Trójmiasto również dojeżdżam! Napisz do mnie, gdzie organizujesz chrzciny, a ja przedstawię Ci ofertę z uwzględnieniem mojego dojazdu.

OFERTA – Reportaż okolicznościowy chrzest Święty

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: