Miejska sesja rodzinna – stocznia Gdańsk

by agatasuchwalko

A gdyby tak na rodzinną sesję zdjęciową umówić się w mieście? Zamiast nad morzem, w lesie czy na łące spotkać się na rodzinne zdjęcia w nieco industrialnym klimacie? Pomysł zdjęć w gdańskiej stoczni podpowiedziała mi Basia, z którą umawiałam się właśnie tam na rodzinną sesję. Z całego terenu stoczni na miejską sesję wybrałam ulicę Elektryków oraz okolice żurawia M3 przy Stoczni Cesarskiej.

Rodzinne zdjęcia w stoczni gdańskiej

Gdańska stocznia położona jest tuż obok Starego Miasta, a część jej terenów została w ostatnim czasie zrewitalizowana i w letnie wieczory tętni życiem.

Jeśli lubisz industrialne klimaty, to miejska sesja w stoczni gdańskiej będzie świetnym wyborem. Miejsce to sprawdzi się przede wszystkim dla rodzin z ciut starszymi dziećmi. Rodzinom z maluchami, które dopiero zaczynają chodzić odradzałabym to miejsce, ze względu na możliwość przewrócenia się i skaleczenia (gdzieniegdzie znajdzie się np. rozbite szkło).

Miejska sesja rodzinna – spacer po stoczni

Miejską sesję rodzinną zaczęliśmy od spaceru po ulicy Elektryków i to właśnie tam spędziliśmy najwięcej czasu. Były zabawy, wygłupy i podskoki. Oczywiście nie mogło zabraknąć u mnie też zdjęć z przytulasami!

Pozostając na terenie stoczni, resztę zdjęć wykonałam w okolicy żurawia, który należy już do terenu Stoczni Cesarskiej i jest również… punktem widokowym. Jednak nie mogliśmy skorzystać z tej atrakcji, ponieważ trzeba mieć skończone 15 lat, a synkowi Basi jeszcze trochę do tego wieku brakuje 😉

Okolica żurawia M3 okazała się bardzo fotogeniczna! Moje serce skradły pomalowane na niebiesko drzwi jednej ze stoczniowych hal. Idealne tło do miejskich, industrialnych zdjęć!

Zresztą zobacz sama!

Lubisz industrialny klimat na zdjęciach? 

Chciałabyś mieć naturalne, niepozowane zdjęcia ze swoją rodziną?

Marzy Ci się miejska sesja rodzinna? Chodźmy na spacer po gdańskiej stoczni!

Sprawdź moją ofertę, przejrzyj cennik sesji rodzinnych i zarezerwuj termin!

Napisz do mnie i umów się na miejską sesję

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych

Zobacz także: