Domowa sesja świąteczna, Trójmiasto

by agatasuchwalko

Wyobraź sobie zapach cynamonu unoszący się w Twoim domu, mąkę wirującą na kuchennym blacie, gwar rozmów i dziecięce radosne piski. Jesteście razem, blisko i nigdzie się nie spieszycie. Domowa sesja świąteczna właśnie tak wygląda! Pieczenie pierniczków, wspólne zabawy, pakowanie prezentów, czułostki w towarzystwie migoczących lampek. Wszystko w luźnej atmosferze, naturalnie, w swoim tempie, bez udawania, bez pozowania.

Wiesz, że to już zaraz ten czas? Czas migoczących lampek, pachnących świeczek, wieczorów z miską mandarynek i kuchnią wypełnioną aromatem korzennych przyprawach. I chociaż za oknem częściej szaro niż słonecznie, to wnętrza rozświetlone są tysiącem migoczących lampek, a chłód za oknem tak mocno i przyjemnie kontrastuje z domowym ciepłem.

Jak wygląda domowa sesja świąteczna?

Z przyjemnością przyjdę do Was z aparatem, by uwiecznić te wyjątkowe, rodzinne chwile wypełnione szczerym uśmiechem w czasie świątecznej sesji zdjęciowej. Sesji, na której będziecie tak miło spędzać czas, że zapomnicie, że jestem tuż obok i wyłapuję te wszystkie cudowne momenty.

Obiecuję, że nie będzie pozowania ani uśmiechów na zawołanie. Będzie za to sporo zabawy przy pieczeniu pierniczków lub robieniu choinkowych ozdób. A jeśli wolicie po prostu posiedzieć przy kubkach ciepłego kakao, czytać dzieciom książki o Mikołaju i układać wspólnie puzzle – nie ma sprawy, pierniczki nie są obowiązkowym punktem sesji 😉 Jak wygląda domowa sesja świąteczna? Gdybym miała opisać ją jednym słowem, powiedziałabym, że jest – swobodna. Dzieci są u siebie, czują się pewnie, nie są do niczego zmuszane – zwłaszcza do uśmiechów! Podążam za maluchami, proponuję wspólne zabawy, a jeśli trzeba – robimy małą przerwę. Jestem u Was, dla Was. Nie spieszymy się, bo czas nie nagli. Nie musicie stroić się w odświętne suknie i siedzieć pod krawatem. Nie będziesz musiała też specjalnie robić gruntownego sprzątania – wiem przecież jak wygląda domowe życie z dziećmi i doskonale zdaję sobie sprawę, że bałagan pojawia się w mgnieniu oka, oczywiście robiąc się sam.

Poradnik o domowej sesji świątecznej

Aby ułatwić Ci przygotowania do domowej sesji świątecznej, przed naszym spotkaniem podeślę Ci poradnik, w którym znajdziesz wskazówki jak przygotować mieszkanie do sesji (obiecuję, że nie będzie to czasochłonne), jak skomponować spójną garderobę (tutaj też zawsze chętnie służę pomocą i chętnie doradzę) oraz co możecie w czasie takiej domowej sesji świątecznej robić.

Kiedy umówić się na domową sesję świąteczną?

To zależy! Jeśli chcecie, aby zdjęcia, odbitki i albumy trafiły do Was jeszcze przed Świętami, bo planujecie obdarować nimi bliskich, to umów się na sesję w listopadzie. Jeśli nie spieszy Ci się z wydrukami zdjęć, to zapraszam na domową sesję świąteczną również w grudniu. Może będziesz miała już choinkę, którą ubierzecie w czasie naszego spotkania?

Podaruj sobie najpiękniejszy prezent na Święta -wspomnienia, zapisane w kadrach aparatu. Wspomnienia o zapachu mandarynek, cynamonu i świerku. Domowa sesja świąteczna ma wyjątkowy klimat, a zdjęcia, które powstaną podczas naszego spotkania będą wyjątkową pamiątką na długie lata.

Wahasz się jeszcze? Zerknij jak wyglądała świąteczna sesja w domu Aleksandry. Czy przeglądając zdjęcia czujesz zapach korzennych ciasteczek? Ja zdecydowanie tak!

Myślisz o naturalnej świątecznej sesji zdjęciowej w domowym zaciszu?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą! Świąteczne sesje domowe wykonuję na terenie Trójmiasta.

OFERTA

KONTAKT

Zobacz także: