Świąteczna sesja w plenerze, Gdańsk

by agatasuchwalko

Świąteczna sesja w plenerze! Wiesz, że sesja świąteczna nie musi być pozowana? Nie musi ograniczać się do scenki w studio z namalowanym na tle kominkiem? Sesja świąteczna może być naturalna i pełna radosnych emocji!

Chodźmy na świąteczne zdjęcia w plener! W leśne choinki!

Naturalna sesja świąteczna w Trójmieście

W czasie zdjęć dzieci nie muszą uśmiechać się na zawołanie, za to świetnie się bawią! Sesja w plenerze to spacer w leśnych choinkach w trójmiejskim parku krajobrazowym, ciepłe kakao z termosu (to zapewnię ja), zajadanie pierniczków, zawieszanie choinkowych ozdób i spacer z prezentowymi pudełkami.

Sesja świąteczna bez pośpiechu

Sesja świąteczna w moim wykonaniu nigdy nie odbywa się w pośpiechu. Nie robię szybkich mini sesji, w której szybko odhaczamy kolejne ustawienia i po 15 minutach się z Wami żegnam. Zdecydowanie to nie mój klimat! Zależy mi, aby wspólnie stworzyć świąteczną atmosferę i dobrze się bawić! Czas sesji jest uzależniony przede wszystkim od najmłodszych uczestników sesji… i stopni Celsjusza za oknem 😉 . Świąteczne plenery trwają zwykle od 0,5-1h. To idealny czas na zapisanie w zdjęciach Waszej rodzinnej historii. Co ważne – naprawdę zależy mi na spokojnym rytmie sesji i braku pośpiechu, dlatego też nie umawiam kilku spotkań pod rząd, abym ani ja, ani Ty nie czuła presji czasu w trakcie fotografowania.

Naturalne zdjęcia, rodzinne chwile

Na fotografiach pokazuję Wasze relacje, a nie wymuszone uśmiechy. Będziecie bawić się z maluchami, a ja dopilnuję, by jak najpiękniej pokazać rodzinne chwile, czułość i radość.

Jak przygotować się do świątecznej sesji zdjęciowej?

Zamiast odświętnej sukienki, załóż gruby sweter z warkoczowym splotem, owiń się wełnianym szalem i nie zapomnij o ciepłej czapce. Weź ze sobą bliskich, a ja zajmę się resztą. Przygotuję wszystkie świąteczne dodatki i zadbam o luźną, nieskrępowaną atmosferę.

Razem stworzymy zdjęcia wypełnione mnóstwem świątecznych czułości!

Chodź na świąteczne zdjęcia w plener, na spacer wśród choinek!

A jeśli nadal masz obawy, by na świąteczną sesję wybrać się w plener, to zerknij jak może wyglądać rodzinna sesja świąteczna w leśnych choinkach. Czujesz radość, luz i dobrą zabawę? Tak właśnie było!

rodzina na świątecznej sesji w choinkach
mama z synkiem w lesie na świątecznej sesji zdjęciowej

Myślisz o naturalnej świątecznej sesji zdjęciowej w plenerze?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA

KONTAKT

Nie zwlekaj z rezerwacją terminu na choinkową sesję. Jeśli zależy Ci na otrzymaniu zdjęć przed Świętami, umów się na świąteczną sesję w choinkach w listopadzie. Jeśli wolisz poczekać ze zdjęciami do grudnia i nie będzie przeszkadzać Ci, że zdjęcia otrzymasz później – nie ma problemu, możemy umówić się w grudniu.

Zobacz także: