Domowa sesja niemowlęca w Gdyni

by agatasuchwalko

Domowe kadry z maluszkami na sesjach w duchu lifestyle mają szczególny urok. Pokazują Waszą nową codzienność, bez błysku lamp, uśmiechów do obiektywu i idealnie wystylizowanej scenki w studio. Są za to Wasze emocje i dom wypełniony czułością.

Sesje domowe noworodkowe i niemowlęce przebiegają bez pośpiechu i bez sztywno ułożonego planu. Jestem u Was dla Was i dostosowuję tempo zdjęć do najmniejszego członka rodziny. Domowa sesja niemowlęca trwa około 1,5 godziny, ale jeśli potrzeba zostanę dłużej. Jest czas na karmienie, przewijanie, uspokajanie. Bez presji czasu. Maluszek czuje się komfortowo, bo ma blisko siebie rodziców, a kąty w których robimy zdjęcia są mu już dobrze znane. To zdecydowana przewaga sesji w domu nad zdjęciami w studio.

Zobacz jak wyglądała domowa sesja niemowlęca w Gdyni malutkiego Bruna z rodzicami. W zdjęciach uczestniczył też uroczy jack russell terirer – Kiwi. Mam nadzieję, że wiesz, że u mnie czworonogi na sesjach są zawsze mile widziane?

domowa sesja z maluszkiem i rodzicami w gdyni

Myślisz o naturalnej sesji rodzinnej w domu?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA – SESJE RODZINNE

KONTAKT

Sesje domowe niemowlęce czy noworodkowe wykonuję przez cały rok w weekendowe przedpołudnia. Chętnie odwiedzę Cię w Twoim domu i utrwalę Wasze pierwsze chwile z maluszkiem.

Dojazd do Gdańska, Sopotu czy Gdyni jest w cenie sesji. Jeśli mieszkasz nieco dalej, a zależy Ci na naszym spotkaniu – napisz, ustalimy szczegóły!

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

To co, do zobaczenia na sesji?

Zobacz także: