Jesienna sesja rodzinna nad morzem – Gdynia

by agatasuchwalko

Marzy Ci się jesienna, rodzinna sesja zdjęciowa nad morzem? Jesienna sceneria tworzy piękne tło do naturalnych, rodzinnych zdjęć, również nad morzem. O tej porze roku na trójmiejskich plażach nie ma już tłumów, a jesienna aura tworzy cudowny klimat do zdjęć. Zaletą jesiennych, rodzinnych sesji zdjęciowych w plenerze jest też to, że nie musimy umawiać się na zdjęcia wieczorem, gdy dzieci mogą być już zmęczone, a godzina sesji pokrywa się z porą kolacji i spania. Sesje jesienne przez to, że dni są coraz krótsze, a słońce zachodzi coraz szybciej, odbywają się w godzinach popołudniowych.

rodzina na jesiennej sesji zdjęciowej

Jesienna sesja nad morzem – jakie zdjęcia możemy stworzyć?

Moje fotografie skupiają się na uchwyceniu emocji i rodzinnych chwil, dlatego też na sesji nie ma pozowania ani uśmiechów na zawołanie. Jest za to wspólna zabawa na plaży, wyścigi na piasku czy momenty czułości i przytulasów na kocyku w towarzystwie herbaty z termosu.

Jesień nad morzem ma swój niepowtarzalny urok. Ciepłe odcienie kolorowych liści, delikatny szum fal, spokój, a czasem i dodający klimatu zdjęciom- zamglony horyzont. To piękny czas na stworzenie rodzinnych zdjęć, pamiątki, która będzie cieszyć Was przez długie lata.

Jesienna, rodzinna sesja zdjęciowa – jak się ubrać?

Nie musisz się martwić o to, czy jesienią nie jest już zbyt chłodno na sesję w plenerze. Wystarczy odpowiedni ubiór, a z tym chętnie Ci pomogę. Z pewnością temat komponowania jesiennej garderoby na zdjęcia rozjaśni się nieco po przeczytaniu poradnika, który przesyłam po rezerwacji terminu spotkania. Nie martw się też o to, że będziesz musiała specjalnie wybrać się na zakupy ubrań dla całej rodziny. Spokojnie wykorzystasz to, co już masz. Podpowiem Ci co fajnie wygląda na zdjęciach, w jakie kolory celować, pomogę też skompletować spójne stylizacje. Jesienią najlepiej sprawdza się zasada ubioru na cebulkę. Przyda się też ciepły sweter, który najpierw schowasz pod lekką kurtką, trenczem czy parką. Gdy na sesji zrobi się Ci trochę cieplej (bieganie, skakanie robią swoje!), to będziesz mogła zdjęć wierzchnią warstwę ubrań.

Jesienna sesja zdjęciowa – kiedy się umówić?

O ile zdjęcia w jesiennym lesie mają mocno ograniczone terminy i są uzależnione od tego, kiedy liście staną się pomarańczowe i jak długo utrzymają się na drzewach, o tyle na jesienną sesję nad morzem możemy umówić się zarówno na początku października, jak i na końcówce listopada. O ile oczywiście nie pada deszcz – w takiej sytuacji przełożymy po prostu spotkanie na pogodniejszy dzień.

Jesienne zdjęcia nad morzem

Zobacz jak może wyglądać rodzinna sesja w jesiennej aurze:

Marzy Ci się jesienna, rodzinna sesja zdjęciowa nad morzem?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA SESJA RODZINNA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: