Sesja rodzinna nad morzem w Sobieszewie

by agatasuchwalko

Jesień nad morzem, puste plaże, chłód morskich fal i piasek- już nie palący pod stopami. Lubię plażę w Sobieszewie, nie tylko na fotografiach, ale też jako miejsce do spokojnych, długich spacerów. W prawdzie, by zobaczyć słoną wodę, trzeba przejść całkiem spory kawałek lasu, ale dla mnie to bardziej zaleta niż wada.

Agata i Mieszko podjęli wyzwanie i po leśnym spacerze, boso i z uśmiechem wbiegli na sobieszewską plażę tuż przed zachodem słońca. W prawdzie nie dane było nam oglądanie złotego zachodu, bo słońce zasnuło się chmurami. Tylko blady róż tuż nad linią horyzontu zdradzał, że jednak gdzieś tam jest.

Sesja rodzinna nad morzem ma niepowtarzalny urok zwłaszcza po sezonie. Nie ma wtedy tłumów turystów między którymi musiałabym kluczyć z aparatem. No i można rozsiąść się spokojnie na kocu – tam gdzie się chce, a nie tam gdzie jest akurat miejsce.

Myślisz o rodzinnej sesji w nadmorskim klimacie? Zabierz najbliższych, dobry nastrój i… ręcznik, gdybyście postanowili sprawdzić jak bardzo zimna jest szumiąca woda. Ja zadbam o resztę. Wezmę duży koc, ciepłą herbatę w termosie i zadbam o przytulną atmosferę, nawet jeśli chłodny wiatr będzie rozwiewał Ci włosy. I obiecuję, że później przeglądając zdjęcia z naszej sesji, znów poczujesz tę morską bryzę i zapach mokrego piasku.

sesja rodzinna nad morzem
sesja rodzinna nad morzem Gdańsk
sesja rodzinna nad morzem Gdańsk
sesja rodzinna gdańsk

Marzy Ci się sesja nad morzem?

OFERTA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: