Sesja zdjęciowa na roczek, Gdańsk

by agatasuchwalko

Wiesz, że sesja na roczek może odbyć się w plenerze? Nad morzem, na łące, w parku czy nad jeziorem. Opcji jest sporo, a ja gwarantuję, że z naszego spotkania powstaną naturalne kadry pełne czułości.

Fotografia dziecięca nie musi oznaczać wizyty w studio, dmuchanych balonów, tortu i krzesełka, na którym powinien spokojnie siedzieć maluch, najlepiej uśmiechając się od ucha do ucha. Będzie za to mnóstwo zabaw i przytulania, a uśmiech u malucha…pojawi się sam, bez proszenia.

Czy pierwsze urodziny to dobra okazja, aby umówić się na rodzinną sesję zdjęciową?

Pomyśl… 365 dni razem. Znów myślami jesteś na sali porodowej i wspominasz ze wzruszeniem tego malutkiego noworodka o czerwonawej skórze, który teraz wesoło się do Ciebie uśmiecha i palcem wskazuje na wszystko wokół. Pierwsze urodziny świętuje i przeżywa głównie mama. Czy nie warto zatrzymać te wyjątkowe chwile w naturalnych, rodzinnych kadrach? Wybrać się wspólnie na sesję z okazji roczku malucha? Biegać wśród drzew, bawić się w piasku, przytulać na kocu? Sesja na roczek może być naturalna, pełna emocji i rodzinnych czułości.

Gdy maluch pojawia się na świecie, czas nagle przyspiesza. Może nie miałaś okazji, by uwiecznić pierwsze chwile z noworodkiem w domu. Może w Twoich rodzinnych albumach nie ma zbyt wiele zdjęć z okresu niemowlęcego maluszka, na których jesteś też Ty. Może marzysz o pięknych, rodzinnych zdjęciach, ale zawsze odwlekałaś umówienie się na sesję. To może właśnie świętowanie pierwszych urodzin dziecka będzie tą okazją, by wreszcie wybrać się na wspólne zdjęcia?

Zerknij na zdjęcia Kubusia z rodzicami, z sesji z okazji jego pierwszych urodzin.

rodzice bawią się z synkiem na sesji zdjęciowej

Marzy Ci się rodzinna, naturalna sesja na roczek Twojego malucha?

Pierwsze urodziny to wspaniała okazja, by zadbać o rodzinną pamiątkę w postaci wspólnych zdjęć!

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA – SESJE RODZINNE

KONTAKT

A może wolisz wykonać zdjęcia w Twoim domowym zaciszu? Zerknij na sesję z okazji roczku wykonaną w domowych warunkach: sesja domowa z okazji roczku

Zobacz także: