Sesja domowa na roczek, Gdańsk

by agatasuchwalko

Właśnie minął rok! Kiedy to zleciało, myślisz z lekkim niedowierzaniem. Jeszcze przed chwilą tuliłaś do piersi maluszka, który po raz pierwszy rozglądał się po świecie, a teraz masz obok siebie małego człowieka, wesoło eksplorującego każdy kąt Waszego domu.

Rok! To małe życie, które przecież jeszcze nie tak dawno, mieszkało w Twoim brzuchu, lada dzień świętuje swoje pierwsze urodziny. Roczek! 365 dni wspólnej, domowej codzienności. Wiele nieprzespanych nocy, mnóstwo kojących serce uśmiechów, wspólnych pobudek, domowych zabaw i spacerów. Pierwsze świadome uśmiechy, przewracanie się na brzuszek, pełzanie, samodzielne siadanie, raczkowanie, radosne okrzyki. Tyle się wydarzyło przez ostatni rok.

Rok temu pakowałaś torbę na porodówkę i układałaś ostatnie rzeczy w dziecięcym pokoiku. Teraz szukasz tortu na roczek i zastanawiasz się jak najlepiej uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Marzy Ci się sesja domowa na roczek w naturalnym stylu lifestyle? Bez miliona balonów, rozgniatanego tortu i uśmiechów na trzy cztery. Dobrze trafiłaś, wiesz? Z przyjemnością zatrzymam dla Ciebie rodzinne chwile w naturalnych kadrach i stworzę z nich ciepłą, domową opowieść.

Zobacz jak wyglądała sesja domowa na roczek Matyldy. Było mnóstwo uśmiechów, zabawy i radości. I to co najcenniejsze w moich fotografiach – emocje i rodzina.

sesja domowa na roczek w gdansku

Marzy Ci się rodzinna, domowa sesja na roczek Twojego malucha?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA – SESJE RODZINNE

KONTAKT

Jestem z Gdańska i fotografuję zwykle na terenie Trójmiasta, ale jeśli trzeba – mogę dojechać też dalej 🙂

Zobacz także: