Sesja rodzinna na plaży w Sopocie

by agatasuchwalko

A gdyby tak z wakacji z Trójmieście przywieźć ze sobą pamiątkę w postaci pięknych, rodzinnych zdjęć? Sesja rodzinna na plaży będzie świetną zabawą i czasem spędzonym razem, bez pośpiechu i spoglądania na ekran telefonu. Ciepły piasek, plaża nieco oddalona od ścisłego centrum, spokojna tafla morskiej wody, statki na horyzoncie i subtelne promienie zachodzącego słońca. Czy może być piękniejsze miejsce na rodzinną sesję w plenerze?

Co będziesz robić na rodzinnej sesji na plaży?

Przede wszystkim dobrze się bawić! Sesja rodzinna na plaży ucieszy z pewnością ciut starsze maluchy, które będą mogły pluskać stopy w wodzie, zbierać wyrzucone na brzeg muszelki czy budować zamek z piasku. Niechodzące niemowlęta spędzą czas na sesji w ramionach rodziców, a ja obiecuję, że od radosnego podrzucania, robienia samolotów, biegania i obrotów, uśmiechy u najmłodszych pojawią się same. Będzie też spora porcja tulenia i czułości.

Gdy Wy będziecie zajęci sobą i dziećmi, ja zajmę się wyłapywaniem pięknych kadrów, by stworzyć dla Ciebie wyjątkową pamiątkę z Waszych wspólnych wakacji nad morzem. Jestem pewna, że do tych zdjęć będziecie zaglądać z roku na rok z coraz większym sentymentem.

Sesja na plaży w Sopocie Stasia z rodzicami

Marzyła im się sesja z pierwszego wspólnego wyjazdy nad morze w troje. Plaża tuż przed sezonem, słoneczny wieczór i ponoć – całkiem ciepła woda. A i Staś mimo całkiem późnej dla niego pory był w świetnym humorze. Myślę, że z naszego spotkania na sopockiej plaży powstała piękna pamiątka na długie lata.

Marzy Ci się rodzinna sesja na plaży? Chciałabyś przywieźć z wakacji pamiątkę w postaci wspólnych zdjęć?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA – SESJE RODZINNE

KONTAKT

Zobacz także: