Sesja rodzinna w domu – Gdańsk

by agatasuchwalko

Gdy w domowej sesji lifestyle uczestniczą dzieci, możesz być pewna, że będzie sporo zabawy, uśmiechów i wygłupów. W czasie zdjęć słychać będzie radosny gwar i wesołe chichoty. Nie zabraknie też przytulasów, całusów i rodzinnych czułości.

Rodzinna sesja zdjęciowa w domu – swoboda i zabawa

Sesja lifestyle w domu jest taka jak Wy. Wyjątkowa. A ja tę wyjątkowość z przyjemnością uchwycę na zdjęciach. W trakcie sesji zdjęciowej będziecie robić… to na co macie ochotę! Zawsze powtarzam, że przebieg spotkania zależy przede wszystkim od najmniejszych uczestników sesji. Dzieci u siebie w domu czują się swobodnie i chętnie inicjują zabawy. Pozwól im na to i zaufaj swojemu fotografowi. Obiecuję, że dzięki temu luzowi na sesji powstanie mnóstwo naturalnych, pięknych kadrów. Pokazujących Was i Waszą rodzinną historię. Uchwycę nie tylko ulotne chwile, ale też emocje i relacje! A to wszystko w Waszych wnętrzach, na Waszych zasadach.

Dzieci rosną szybko, wiem coś o tym. Jeśli więc tylko poczujesz, że chciałabyś zatrzymać ten wyjątkowy, rodzinny czas na zdjęciach, nie zwlekaj z decyzją o sesji.

Gdy znalazłam się w domu Gosi od razu wiedziałam, że ta rodzina docenia wartość w zdjęciach i jest to dla nich piękna pamiątka. Ściany zdobiły rodzinne galerie z ważnych, rodzinnych wydarzeń. Myślę, że domowa sesja lifestyle, na którą przyjechałam pozwoli zapełnić pozostałe puste karty w ich albumach, czułymi, ciepłymi zdjęciami. A gdy w sesji uczestniczy trójka maluchów, bądź pewna, że powstanie mnóstwo wyjątkowych zdjęć!

Jak było? Zobacz sama:

Marzy Ci się sesja rodzinna w Twoim domu?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i cennikiem!

CENNIK SESJA ZDJĘCIOWA RODZINNA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: