Naturalna sesja roczkowa, Gdańsk

by agatasuchwalko

Czy sesja roczkowa może być naturalna? Zdjęcia z okazji roczku malucha nie muszą wcale odbyć się w studio, z mnóstwem kolorowych balonów. Na sesję roczkową możemy spotkać się w plenerze, w otoczeniu przyrody! Nad jeziorem, na plaży czy łące. Zamiast ustawiania malucha w wyznaczonym miejscu wolę łapać momenty podczas wspólnej zabawy z rodzicami. Zamiast proszenia o uśmiechy, wolę uchwycić te wszystkie śmieszne miny, które robi Twój roczniak.

Będzie czas na zabawy, rzucanie kaczek do wody, wspólne oglądanie zdjęć, czytanie książek i oczywiście – mnóstwo przytulasów.

Dlaczego warto umówić się na sesję roczkową?

Przede wszystkim dlatego, by zatrzymać te ulotne chwile. Nim się spostrzeżesz, te małe stópki, które jeszcze przed chwilą mogłaś zamknąć w dłoni, wkrótce będą biegać i z ciekawością poznawać świat. Wiem, że mamy mocno przeżywają pierwsze urodziny swoich maluchów, wspominając końcówkę ciąży, poród i pierwsze chwile razem. Wiem, bo ja też jestem mamą i każde urodziny moich dzieci są dla mnie również okazją do wspomnień. Może taka wspólna, rodzinna sesja z okazji urodzin stanie się miłym zwyczajem Twojej rodziny? Jestem pewna, że będzie to piękna pamiątka na długie lata!

Miejsce na plenerową sesję roczkową

Świętujący swój pierwszy rok Kazik na sesji świetnie się bawił… myślę, że rodzice także! Miejsce na zdjęcia zawsze ustalamy wspólnie. Zawsze mam kilka propozycji, ale nigdy niczego nie narzucam. Za to szczerze doradzę, bo w zależności od pogody, pory roku i wieku malucha, wybory mogą być różne. Z rodzicami Kazika wybraliśmy spokojne jezioro w pobliżu Gdańska.

Marzy Ci się rodzinna, naturalna sesja roczkowa Twojego malucha?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA – SESJE RODZINNE

KONTAKT

A może wolisz wykonać zdjęcia w Twoim domowym zaciszu? Zerknij na sesję z okazji roczku wykonaną w domowych warunkach: sesja domowa z okazji roczku

Zobacz także: