Naturalna sesja noworodkowa w domu – Gdańsk

by agatasuchwalko

Domowe zacisze jest najbardziej komfortowym miejscem do robienia zdjęć noworodkowi, a i rodzice czują się bardziej pewni mając pod ręką wszystkie dziecięce akcesoria. Domowa, naturalna sesja noworodkowa to kadry pełne miłości Was i Waszego maluszka. Zdjęcia są wykonane bez pośpiechu, z przerwami na przewijanie czy karmienie. To maluch i jego potrzeby kierują przebiegiem sesji.

Jak przygotować się do domowej sesji noworodkowej?

Przed sesją zapytam czy Twojego maluszka męczą kolki, czy płacze przy odkładaniu, jakie ma usposobienie. Zapytam też czy karmisz piersią i czy masz ochotę uwiecznić ten moment na zdjęciach. Wiem, że to intymna chwila i nie każda mama, zwłaszcza w połogu, czuje się komfortowo karmiąc dziecko przy kimś. Jeśli nie będziesz miała ochoty bym towarzyszyła Ci w tych chwilach, spokojnie, poczekam aż nakarmisz maluszka i wrócimy do robienia zdjęć.

Nie przejmuj się jeśli dysponujesz niewielkim metrażem swojego mieszkania To dla mnie naprawdę nie ma znaczenia. Wystarczy mi łóżko, kanapa i garść czułych spojrzeń. Przed sesją otrzymasz ode mnie ebooka z poradnikiem jak przygotować się do sesji domowej. Znajdziesz w nim kilka wskazówek dotyczących przygotowania mieszkania oraz co założyć, by dobrze wyglądać na zdjęciach. Zawsze też chętnie doradzę w kwestii ubioru, więc śmiało przed sesją możesz wysłać mi propozycje zestawów ubrań.

Zerknij jak wyglądała naturalna sesja noworodkowa uroczej Gai i jej rodziców. Zdjęcia wykonane były w jednym pokoju w kawalerce w Gdańsku! Był czas na karmienie, przewijanie i kojenie płaczu, bez pośpiechu i pędu za kolejnymi kadrami.

sesja domowa noworodkowa w gdańsku
domowa, naturalna sesja noworodkowa gdańsk
sesja noworodkowa lifestyle
naturalna sesja noworodkowa w Gdańsku
naturalna sesja noworodkowa gdańsk

Myślisz o naturalnej sesji noworodkowej w domu?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA – SESJE RODZINNE

KONTAKT

Sesje wykonuję przez cały rok w weekendowe przedpołudnia. Chętnie odwiedzę Cię w Twoim domu i utrwalę Wasze pierwsze chwile z maluszkiem.

Dojazd do Gdańska, Sopotu czy Gdyni jest w cenie sesji. Jeśli mieszkasz nieco dalej, a zależy Ci na naszym spotkaniu – napisz, ustalimy szczegóły!

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: