Sesja noworodkowa w domu, Gdańsk

by agatasuchwalko

Naturalna sesja noworodkowa w domu, bez pośpiechu, z przerwami na karmienie i przewijanie. Pełna bliskości, czułości i miłości. Tak właśnie widzę sesje noworodkowe!

Każda sesja z noworodkiem dostosowana jest do Was i ma inny przebieg. Bardzo dbam o to, by w czasie zdjęć maluszek czuł się komfortowo. Na pewno bardzo pomaga też to, że sesja odbywa się w Waszym domu, czyli miejscu, które już zdążył poznać i czuje się w nim bezpiecznie. Na sesji znajdzie się czas na karmienie, przewijanie, przytulanie i w razie potrzeby – kojenie płaczu.

Zależy mi, by sesja z noworodkiem w domu przebiegała w spokojnej atmosferze, bez pośpiechu. Umówimy się na nią, wtedy gdy będziecie gotowi mnie do siebie zaprosić. Wiek fotografowanego maluszka nie ma dla mnie znaczenia. Wiem doskonale, że porody są różne, a pierwsze chwile z maluszkiem to często nieprzespane noce, walka o karmienie i ogromne zmęczenie. Każda kobieta inaczej też przechodzi połóg, a zależy mi aby na sesji mama też czuła się komfortowo.

Z rodzicami Kostka miałam okazję spotkać się już na domowej sesji w ubiegłym roku. Wtedy cała moja uwaga skupiona była na stawiającej pierwsze kroki Matyldzie. Ponowne spotkania to dla mnie zawsze powód do uśmiechu i najlepsze potwierdzenie, że to co robię ma sens!

Jeśli Twoja rodzina właśnie się powiększyła i chciałabyś uwiecznić pierwsze chwile macierzyństwa w naturalnych, ciepłych kadrach… to dobrze trafiłaś. Z przyjemnością wykonam dla Was noworodkową sesję domową! Jestem pewna, że fotografie z tych pierwszych wspólnych chwil będą cudowną pamiątką na długie lata.

Marzy Ci się naturalna sesja noworodkowa w domu?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA SESJA NOWORODKOWA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: