Domowa sesja z noworodkiem, Gdańsk

by agatasuchwalko

Domowa sesja z noworodkiem zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród młodych rodziców. Nic dziwnego. Naturalne, pełne czułości i miłości kadry przywołują znacznie więcej emocji, niż starannie ułożone kocyki i kokony w studio.

Wiesz, że Twój dom jest najbardziej komfortowym miejscem na sesję dla noworodka? Zanim się spotkamy, maluszek pozna już Wasze cztery kąty, dzięki czemu na sesji będzie czuł się bezpiecznie. Domowa sesja to też wygoda dla Was – nie musicie jechać do studio, a w czasie zdjęć macie pod ręką wszystko co potrzebne.

W czasie domowej sesji z noworodkiem powstanie mnóstwo naturalnych, rodzinnych kadrów. Będzie dużo tulenia i czułości. Będziecie blisko siebie, z maluszkiem w Waszych ramionach. Zależy mi na pokazaniu emocji i Waszej nowej codzienności, bo do takich zdjęć wraca się z łezką w oku.

Nie martw się tym, czy Twój noworodek będzie miał akurat w czasie zdjęć drzemkę, czy będzie potrzebował nakarmienia – na wszystko znajdzie się czas. Zwykle sesja noworodkowa trwa około 1,5 h. Jeśli widzę, że maluszek jest już zmęczony, ma dość dodatkowych bodźców, kończymy sesję szybciej. Jeśli wyrazisz chęć, to mogę fotografować też momenty karmienia piersią, ale zawsze wcześniej pytam o zgodę.

Zerknij jak wyglądała domowa sesja z noworodkiem – 2 tygodniowym Kubą. Wiesz, że większość czasu na sesji Kubuś spędził przy piersi mamy? Nie przeszkodziło to w tym, by z naszego spotkania powstało mnóstwo cudownych kadrów!

noworodek na sesji w domu

Marzy Ci się domowa sesja z noworodkiem?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA SESJA NOWORODKOWA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: