Rodzinna sesja noworodkowa w domu

by agatasuchwalko

W Twoim domowym zaciszu mogą powstać piękne, czułe, rodzinne zdjęcia z nowym członkiem rodziny – malutkim noworodkiem, którego chwilę temu powitałaś na świecie.

Twój dom, Twoje ramiona to najbardziej komfortowe miejsce dla maluszka, który właśnie przyszedł na świat. Sesja noworodkowa w domu to pełne czułości i bliskości chwile, z których postanie mnóstwo wyjątkowych, rodzinnych kadrów.

Rodzinna sesja noworodkowa w domu

Każda rodzinna sesja noworodkowa w domu jest inna i dzięki temu tak bardzo wyjątkowa. Pojawienie się w domu maluszka to wielkie wydarzenie również dla starszaków, więc na spotkaniu zadbam, aby w trakcie robienia zdjęć uwaga skierowana była również na rodzeństwo noworodka. Będzie dużo przytulania i czułości (ale też nic na siłę, do niczego nie zmuszam, bo wiem że dzieci mają różne preferencje i potrzeby) i nie zabraknie zabaw ze starszymi dziećmi.

Umawiając się na rodzinną sesję noworodkową otrzymujesz coś więcej niż piękne zdjęcia. Przekażę Ci pamiątkę na długie lata- zatrzymane na fotografiach ulotne chwile z tego wyjątkowego czasu.

Na domowej sesji noworodkowej malutkiej Mai działo się sporo! Sesje noworodkowe, w których uczestniczy starsze rodzeństwo są zazwyczaj dynamiczne i mogą wydawać się nieco chaotyczne, ale ja ten chaos w trakcie zdjęć bardzo lubię! A gdy starszy brat jest wielkim fanem dinozaurów, to poza uroczym towarzystwem buldoga, w trakcie sesji latały również pterodaktyle, szczerzyły kły tyranozaury i zajadały się liśćmi diplodoki!

I takie są właśnie rodzinne sesje noworodkowe w domu – całkowicie Wasze, tak bardzo wyjątkowe!

noworodek na sesji lifestyle w domu

Marzy Ci się rodzina sesja noworodkowa w domu?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA SESJA NOWORODKOWA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: