Domowa sesja noworodkowa, Sopot

by agatasuchwalko

Czy masz zdjęcia z początków macierzyństwa?

Początki, odkrywanie, poznawanie i uczenie się siebie nawzajem. Szukanie nowej rutyny, mierzenie się z nowymi wyzwaniami. Pierwsze kroki w rodzicielstwie to stąpanie po omacku i chociaż nie jest to proste, to z pewnością wyjątkowe. Nowa rola stawia nie tylko nowe wyzwania, ale pozwala też doświadczać nowych przeżyć.

Domowa sesja noworodkowa- magia chwili

I chociaż chciałoby się czasem zapomnieć o tych trudnych początkach, o połogu, walce o karmienie piersią, nieprzespanych nocach, zgadywaniu co jest powodem płaczu, braku czasu na prysznic i śniadanie, to zdecydowanie warto mieć z tego okresu chociaż garść zdjęć. Garść zdjęć pokazujących ogrom miłości, czułości i ciepła. Zdjęć, na których jesteście Wy, w waszym domowym zaciszu, z tym małym cudem wtulonym w Wasze ramiona. To jest właśnie ta magia domowej sesji noworodkowej- zdjęcia pokazują emocje, są prawdziwe, naturalne i niepozowane.

Zdjęcia, które wzruszają

I wiesz, zazwyczaj jest tak, że te zdjęcia z sesji noworodkowej docenia się wraz z upływem czasu. Wzruszają tym bardziej, im starsze są dzieci. Warto łapać te wyjątkowe momenty i zamykać je w fotografiach. W fotografiach, które opowiadają Waszą rodzinną historię. Taką mam właśnie misję – nie przychodzę do Ciebie do domu stworzyć idealnego obrazka do ramki, chcę pokazać bliskość, relacje i emocje. Chcę pokazać Was.

Zerknij na zdjęcia z domowej sesji noworodkowej Amelki. Jestem pewna, że dostrzeżesz na nich mnóstwo ciepła i czułości.

A ja z przyjemnością zamknę w kadrach historię Twoich pierwszych kroków w macierzyństwie.

rodzice z noworodkiem na sesji zdjęciowej

Marzy Ci się domowa sesja noworodkowa?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA SESJA NOWORODKOWA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: