Domowa sesja lifestyle, Straszyn

by agatasuchwalko

Wspólne chwile, czas razem, bliskość, radość i czułości – tego szukam przychodząc do Ciebie na domową sesję lifestyle. I chociaż każda domowa historia opowiedziana zdjęciami jest inna, to moje domowe sesje rodzinne łączy jedno – brak pośpiechu, luźna atmosfera i naturalne kadry.

Co jest dla mnie ważne w domowej sesji lifestyle?

Uchwycenie więzi i relacji, w domowym zaciszu, z nowym członkiem rodziny. Domowa sesja przebiega zawsze z pełną uważnością na maluszka i jego potrzeby. Jest czas na przewijanie, karmienie, nie ma usypiania na siłę, a jeśli maluch ma już dość zdjęć – kończymy po prostu nieco wcześniej nasze spotkanie.

Nie musisz martwić się, że maluszek będzie płakał, nie da się odłożyć, bo dobrze czuje się tylko w Twoich ramionach. To zupełnie normalne i już moim zadaniem jest wychwycić te piękne momenty. Chociaż… zdjęcia z rodzicami tulącymi płaczącego noworodka zawsze mnie rozczulają podwójnie – swoją autentycznością (bo przecież tak właśnie czasem wygląda rodzicielstwo!) i ogromem uchwyconych emocji.

Nie będziemy też nic robić na siłę, bo zależy mi, aby każdy uczestnik sesji czuł się na niej komfortowo. Ze względu na komfort maleństwa takie spotkania domowe nie trwają też długo – godzina wystarczy mi, aby wyłapać mnóstwo pięknych, wyjątkowych momentów.

Jeśli tylko zależy Ci na naturalnych pełnych ciepła, rodzinnych zdjęciach, to zakochasz się fotografiach stworzonych na domowej sesji w duchu lifestyle.

Marzy Ci się domowa sesja lifestyle z noworodkiem?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA SESJA NOWORODKOWA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: