Rodzinna sesja zdjęciowa w plenerze – Gdynia

by agatasuchwalko

Marzy Ci się naturalna, rodzinna sesja zdjęciowa w plenerze? Dobrze trafiłaś! Fotografie potrafią zatrzymać to co ważne, potrafią opowiadać- Waszą rodzinną historię. Fotografie mogą wzruszać i rozczulać, jeśli tylko pokażą to, co prawdziwe. I mocno pragnę właśnie takie zdjęcia w czasie rodzinnych sesji tworzyć. Żywe, z radosnymi emocjami, z uśmiechami nie na zawołanie. Wykonane w czasie zabawy, bez ustawiania i pozowania.

Życie dzieje się tu, teraz, dzieci rosną, zmieniają się, dojrzewają Wasze relacje. Te małe stópki, które jeszcze przed chwilą nieporadnie stawiały pierwsze kroki, teraz biegają tak szybko, że z trudem je doganiasz, a z każdą porą roku potrzebują, większych o kolejny rozmiar, butów. Czasu zatrzymać się nie da, ale możesz zatrzymać wspólne chwile na rodzinnych fotografiach, do których z pewnością wrócisz z czułością… kiedyś. Rodzinna sesja zdjęciowa w plenerze jest doskonałą okazją, by zatrzymać na dłużej trochę wspomnień.

Z Agatą i Mieszkiem spotkałam się na sesji zdjęciowej 2 lata temu i zdecydowanie… upływ czasu najlepiej widać po rosnących dzieciach. Zdjęcia powstały w Parku Kolibki w Gdyni.

„Kiedyś stanę na ganku i będę patrzeć jak machasz mi na pożegnanie i znikasz w oddali”

Marzy Ci się rodzinna sesja zdjęciowa w plenerze?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA SESJA RODZINNA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: