Sesja świąteczna w domu- Trójmiasto

by agatasuchwalko

Tak, świąteczna sesja zdjęciowa może powstać w domu. W Twoim domowym zaciszu, w luźnej, swobodnej atmosferze, podczas pieczenia lub dekorowania pierniczków, szykowania z dziećmi świątecznych ozdób, czy po prostu będąc razem, popijania kakao ze świątecznego kubka i obierania kolejnych, pachnących mandarynek. Sesja świąteczna w domu to doskonała okazja, by uwiecznić magiczne chwile spędzone razem w okresie Bożego Narodzenia.

Dlaczego świąteczną sesję warto wykonać w domu?

Wyjątkowe chwile

Zdjęcia stworzone w Waszym domu będą wyjątkowe! Na fotografiach łapię codzienne chwile, Wasze uśmiechy, wzruszenia, radosną zabawę. Zdjęcia, które powstają podczas domowej sesji świątecznej budzą miłe wspomnienia i są piękną pamiątką na długie lata. Nie będzie starannie układanej scenki, świątecznego tła i sztucznego, śnieżnego puchu. Nie będzie pośpiechu, pozowania i uśmiechania się na trzy cztery. Będzie za to mnóstwo radości, zabawy i wspólnie spędzonego czasu.

Komfort

Nie musicie się nigdzie spieszyć, w pośpiechu pakować maluchy do auta, by zdążyć na wyznaczoną godzinę do studio. Przyjadę do Was, a na terenie Trójmiasta mój dojazd masz w pakiecie sesji! W razie potrzeby pomogę z doborem garderoby oraz przygotowaniem mieszkania. Wezmę świąteczne rekwizyty, które przydadzą się podczas robienia zdjęć, przełamię lody z początkowo zawstydzonymi maluchami. Nie umawiam kilku sesji pod rząd, więc gdy zdarzy się lekki poślizg czasowy to…nic się nie stanie. Jestem u Was, dla Was i nigdzie się nie spieszę. Sesja zdjęciowa w domu to też duży komfort dla dzieci, które w znanym otoczeniu czują się swobodnie, co przedkłada się na ich chęć współpracy i naturalność tworzonych kadrów.

Niezapomniana atmosfera

Wyobraź sobie wirującą na blacie mąkę, roześmiane buzie maluchów, zapach korzennego ciasta, blask migoczących lampek i mnóstwo serdeczności i czułości. Taka może być właśnie świąteczna sesja zdjęciowa. Stworzymy klimatyczne kadry, w których czuć magię Świąt! Choinkowe światełka, zapach pierniczków i Wasze rodzinne chwile – to recepta na udaną, wyjątkową sesję.

Naturalność

W fotografiach szukam emocji, a zdjęciami chcę opowiadać rodzinne historie. To właśnie do takich zdjęć wraca się po latach ze wzruszeniem. Świąteczna sesja w domu to coś więcej niż tylko piękne zdjęcia – to Wasze rodzinne wspomnienia.

Jak przygotować się do świątecznej sesji zdjęciowej w domu?

Nie martw się przygotowaniami, we wszystkim Ci pomogę. Po rezerwacji terminu sesji otrzymasz ode mnie poradnik ze wskazówkami jak przygotować się do domowej sesji, w którym znajdziesz informacje o tym jak skompletować rodzinną garderobę na zdjęcia, jak przygotować mieszkanie oraz moje propozycje na przebieg sesji.

Na sesję świąteczną zabiorę ze sobą bezprzewodowe lampki, drewniane tabliczki ze świątecznymi napisami, foremki do pieczenia pierniczków czy świąteczne pieczątki do ciasta. Mogę wziąć ze sobą również świąteczne zabawki dla dzieci – książeczki o świątecznej tematyce czy świąteczne domino.

Wszystkie szczegóły ustalimy sobie przed spotkaniem, a ja z przyjemnością odpowiem na Twoje wszystkie pytania.

Rezerwacja terminu domowej sesji świątecznej

Terminy na świąteczne sesje są limitowane, więc nie zwlekaj z rezerwacją miejsca dla swojej rodziny. Niech te Święta będą pełne magii i pięknych wspomnień. Sesje zdjęciowe w domu wykonuję w listopadzie i grudniu w godzinach przedpołudniowych zarówno w tygodniu roboczym jak i w wybrane dni w weekendy.

Na sesje dojeżdżam bezpłatnie na terenie Trójmiasta. Jeśli mieszkasz dalej – daj mi znać, zobaczę co da się zrobić. Dojazd poza obrębem Gdańska, Sopotu i Gdyni wynosi 2 zł/km mojej podróży.

Rezerwacji możesz dokonać przez system rezerwacji w serwisie Photonesto: ZAREZERWUJ TERMIN DOMOWEJ SESJI ŚWIĄTECZNEJ

Myślisz o naturalnej świątecznej sesji zdjęciowej w domowym zaciszu?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą! Świąteczne sesje domowe wykonuję na terenie Trójmiasta.

OFERTA

KONTAKT

REZERWACJA TERMINÓW

Zobacz także: