Sesja rodzinna nad morzem z okazji roczku, Gdańsk

by agatasuchwalko

Gdańsk, wyspa Sobieszewska, piękne otoczenie lasów, szerokie plaże ze złocistym piaskiem, niezdeptane jak te w centrum. I morze, szumiące, granatowe, z brzegiem usypanym muszelkami, wśród których wprawne oko dostrzeże małe bryłki bursztynów. Brzmi jak idealne miejsce na rodzinną sesję zdjęciową nad morzem, prawda? Jeśli przyszłaś tutaj w poszukiwaniu fotografa, który stworzy naturalne, czułe kadry, na których będziecie wszyscy razem, a w czasie sesji będzie panowała luźna, swobodna atmosfera (bez pozowania i uśmiechów na zawołanie) – dobrze trafiłaś.

Naturalna sesja rodzinna nad morzem

Z Niną i jej rodzicami spotkałam się po raz kolejny na rodzinnej sesji. Pierwsze nasze spotkanie było w domowym zaciszu, a na naturalnej sesji lifestyle powstało mnóstwo cudownych, pełnych miłości ujęć. I chociaż od tej pierwszej sesji minęło zaledwie kilka miesięcy, to zmieniło się tak wiele! Nina świętowała właśnie swoje pierwsze urodziny, stawiała pierwsze kroki i z coraz większą śmiałością odkrywała otaczający ją świat. Tym razem wybraliśmy się w plener!

Sesja rodzinna nad morzem wykonana w naturalnym stylu to Wasz wspólny czas, zabawy z maluchem, budowanie zamku z piasku, poszukiwania muszelek, rzucanie kamykami do morza, chlapanie się wodą i spacer wzdłuż brzegu. To też mnóstwo przytulasów, czułości i bycia blisko. Podczas, gdy Wy spędzacie miło czas, ja wyłapuję te wszystkie ulotne momenty, uśmiechy, gesty. Wszystko po to, by stworzyć naturalne zdjęcia, uwieczniające radosne emocje, które będą przypominać Tobie o tych wyjątkowych chwilach nad morzem.

Nadmorska sesja z okazji roczku

Aby umówić się na rodzinną sesję zdjęciową nie musisz czekać na specjalną okazję. Przecież nie potrzeba okrągłych rocznic, by uwiecznić wyjątkowe, wspólne chwile razem. Ale, jeśli Wasza pociecha wkrótce będzie świętować pierwsze urodziny, to pomyśl, aby zatrzymać na dłużej ten wyjątkowy moment, gdy maluch z niemowlęcia zmienia się w ciekawego świata roczniaka. Warto!

Zerknij na wybrane zdjęcia z sesji rodzinnej nad morzem. To właśnie w Sobieszewie spotkałam się na nadmorską sesję z roczną Niną i jej rodzicami -było mnóstwo zabawy! Zresztą, zobacz sama:

Marzy Ci się rodzinna sesja nad morzem?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA SESJA RODZINNA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: