Sesja niemowlęca w domu, Trójmiasto

by agatasuchwalko

Zazwyczaj na domowej sesji spotykam się tuż po narodzinach nowego członka rodziny. I chociaż uwielbiam sesje noworodkowe, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zdjęcia w domu wykonać nieco później, gdy maluch trochę podrośnie. Sesja niemowlęca w domu to okazja do uchwycenia wspólnych zabaw z dzieckiem, pokazania w jaki sposób spędzacie wspólnie czas. To zdjęcia pełne bliskości i uśmiechów.

Dom często wydaje się mniej atrakcyjnym miejscem na sesję niż plener. Może nawet nie pomyślałaś, że to właśnie w Twoim domu możemy stworzyć cudowne, rodzinne zdjęcia z Twoim niemowlakiem. To właśnie fotografie z domowych sesji są tak wyjątkowe, niepowtarzalne i tak bardzo Wasze!

Jak wygląda sesja niemowlęca w domu?

W trakcie zdjęć panuje luźna atmosfera. W czasie pracy podążam za dzieckiem, do niczego go nie zmuszam. Proponuję zabawy, ale też chętnie dam Tobie przejąć pałeczkę na tym polu. W końcu Ty znasz swojego malucha najlepiej, wiesz co lubi, jaką ma ulubioną książeczkę, która zabawka najbardziej go interesuje i jakie aktywności wywołują uśmiech na twarzy!

Na sesji niemowlęcej chciałabym pokazać skrawek Waszego życia, uchwycić Wasze rytuały, pokazać jak spędzacie wolny czas w domu. Sesje domowe są naturalne i nie ma na nich pozowania.

Zobacz jak może wyglądać sesja zdjęciowa w domu, w duchu lifestyle. Ty też możesz mieć takie zdjęcia!

rodzina na sesji niemowlęcej

Marzy Ci się sesja niemowlęca w Twoim domu?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA SESJA RODZINNA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: