Wiosenna sesja na łące, Gdańsk

by agatasuchwalko

Wiosenna sesja na łące pachnącej kwitnącymi kwiatami. Naturalna, rodzinna, w zacisznym miejscu w Gdańsku. Rozłożymy koc w otoczeniu przyrody, zrobimy piknik, a może upleciemy wianki z polnych kwiatów? Jednego jestem pewna – stworzę dla Ciebie mnóstwo pięknych, rodzinnych zdjęć.

Szukając miejsc na sesje plenerowe wybieram te bez tłumów spacerowiczów, raczej z dziko rosnącą trawą niż równo przystrzyżonym trawnikiem. Z polnymi kwiatami zamiast idealnie ułożonych rabatek. Wyjątkiem są sesje nad morzem, ale i tam wybieram raczej mniej uczęszczane ścieżki lub odchodzę nieco od największych skupisk ludzi. Zaufaj mi przy wyborze miejsca na sesję. Może zdziwisz się nieco i dwa razy spojrzysz w nawigację, czy to na pewno tu. Czasem widzisz mało atrakcyjne krzaki, a ja widzę milion kwitnących, drobnych kwiatów, słońce miękko świecące z zachodniej strony, miejsce pomiędzy drzewkami na rozłożenie koca i sporo przestrzeni na Wasze zabawy z maluchami. Jestem przekonana, że gdy otrzymasz ode mnie zdjęcia będziesz miała pewność, że sesja nie mogła odbyć się nigdzie indziej.

Wiosenna sesja może odbyć się na łące, nad jeziorem lub na plaży. Ostateczną decyzję zawsze podejmujemy wspólnie, dostosowując miejsce do aktualnie panującej pogody i wieku maluszków.

Wiem też doskonale, że wiosenna pogoda bywa przewrotna, więc nie martw się jeśli w umówiony dzień sesji pogoda spłata figla i nie będziemy mogły się spotkać. Bez problemu przełożymy sesję na inny dzień. Nigdy nie wypełniam grafiku na 100%, aby móc zaproponować Ci niezbyt odległy termin na przekładane spotkanie. Czasem to kwestia przesunięcia sesji na następny dzień, czasem na przyszły tydzień. Na pewno znajdziemy dogodne dla wszystkich rozwiązanie, by wiosenna sesja odbyła się jeszcze… wiosną! 😉

Tymczasem zostawiam Ci kilka zdjęć z wiosennej sesji na gdańskiej łące wśród kwitnących mirabelek. Ależ tam pachniało!

Marzy Ci się rodzinna, wiosenna sesja na łące?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA – SESJE RODZINNE

KONTAKT

Zobacz także: