Rodzinna sesja na roczek, Gdańsk

by agatasuchwalko

To już zaraz rok? Lada dzień będziecie dmuchać razem pierwszą świeczkę na urodzinowym torcie i świętować pierwszy roczek. Jeśli chciałabyś uwiecznić na zdjęciach te wyjątkowe chwile, sesja na roczek będzie idealnym pomysłem! Czas mija szybko, przecież chwilę temu przyniosłaś go ze szpitala. Cieszyłaś się z pierwszych przewrotów na brzuszek. Z dumą opowiadałaś o tym, że już sam siedzi i zaczął raczkować. Łapałaś pierwsze uśmiechy i wyczekiwałaś pierwszej przespanej nocy. A teraz świętujecie pierwsze urodziny! Kiedy to zleciało? Czy można zatrzymać czas, chociaż na chwilę?

Rodzinna sesja na roczek w plenerze

Czasu niestety nie zatrzymam, ale mogę zatrzymać te wyjątkowe urodzinowe chwile na ciepłych, rodzinnych fotografiach. Dzięki nim wspomnienia będą zawsze żywe i wyraźne. Rodzinna sesja zdjęciowa z okazji roczku jest pięknym pomysłem na wspólne świętowanie pierwszych urodzin. Na sesji będzie sporo zabawy i radosnych emocji, a ja zadbam, o naturalne, rodzinne zdjęcia.

Na sesję z okazji roczku Szymka wybraliśmy się na łąkę pełną kwitnących rumianków. Zaciszna okolica, ciepłe promienie zachodzącego słońca, bukiety z polnych kwiatów i mnóstwo radosnych, dziecięcych uśmiechów. Sesja na roczek może być rodzinna, lekka i naturalna. Na sesji dzieci mogą czuć się swobodnie i robić to na co mają ochotę.

A jakie powstaną z tego zdjęcia? Zobacz sama:

rodzina na sesji zdjęciowej z okazji roczku na łące w Gdańsku

Twój maluszek niedługo świętuje pierwsze urodziny?

Pomyśl o rodzinnej sesji na roczek!

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

OFERTA SESJA RODZINNA

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: