Rodzinna sesja ciążowa w plenerze

by agatasuchwalko

Rozwiane włosy i słomkowe kapelusze. Stopy odciśnięte na piasku, kieszenie wypełnione muszelkami i zapach morskiej wody w powietrzu. Lato nad morzem! Co zabierzesz z rodzinnego urlopu? Zapewne wypoczęta głowę pełną wspomnień, skórę muśniętą słońcem i może pluszaka, nieco pstrokatego, z nadmorskiego straganu? A gdyby tak te wspomnienia zatrzymać na dłużej? Zamknąć na kartach albumu? Móc w każdej chwili przenieść się do tych letnich dni, wspólnych plażowych zabaw i nieco wietrznej pogody? Za to właśnie kocham fotografię. Pomaga nam pamiętać!

Sesja rodzinna w plenerze, nad morzem

Planujesz rodzinny urlop nad morzem? To idealna okazja, by uwiecznić te letnie, nadmorskie chwile na zdjęciach. Na zdjęciach, na których jesteście wszyscy razem. Rodzinna sesja zdjęciowa w plenerze to cudowny sposób na spędzenie wspólnego czasu i stworzenie garści ciepłych, rodzinnych wspomnień. Jestem pewna, że razem stworzymy wyjątkową pamiątkę, którą będziecie mogli cieszyć się przez długie lata. Bo wiesz… drugiego takiego lata nie będzie.

Sesja zdjęciowa może być lekka i naturalna!

Sesje rodzinne w plenerze to zabawa, radość, luz, spontaniczne uśmiechy, bliskość i Wasz rodzinny czas razem. Nie znajdziesz u mnie balowych sukni na ciążowy brzuszek ani sunących po ziemi, długich trenów. Układanych później starannie, by zyskać to jedno, idealne ujęcie, które później zostanie poddane szczegółowemu retuszowi. Jeśli zachwycają Cię takie kadry, to jak najbardziej ok! Każdemu przecież co innego w duszy gra i do czego innego serce bije mocniej. Moje kocha kadry opowiadające historię, pokazujące emocje, czułości i relacje. Jeśli Tobie też taka fotografia jest bliska, to myślę, że dogadamy się i z chęcią stworzę dla Ciebie rodzinne zdjęcia. To bardzo ważne, by znaleźć TEGO fotografa. Fotografa, u którego przeglądając portfolio myślisz – TEGO właśnie szukam!

Zerknij na zdjęcia z rodzinnej sesji w plenerze, w Gdańsku nad morzem. Widzisz? Zdjęcia z sesji mogą być żywe, prawdziwe, Wasze. Mogą wywoływać cudowne wspomnienia spędzonego, rodzinnego czasu. Psst! Twoja pamiątka z nadmorskich wakacji może wyglądać podobnie!

Marzy Ci się rodzinna sesja zdjęciowa w plenerze, nad morzem? 

Sprawdź moją ofertę, przejrzyj cennik sesji rodzinnych i zarezerwuj termin!

OFERTA SESJE RODZINNE

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych

Zobacz także: