Sesja ciążowa na plaży, Trójmiasto

by agatasuchwalko

Rodzinna sesja ciążowa na plaży to mnóstwo wspólnych kadrów podczas zabawy z dziećmi wyczekującymi pojawienia się młodszego rodzeństwa. Będziecie szukać muszelek, łapać morskie fale, budować zamki z piasku i dużo spacerować. Oczywiście nie zabraknie też brzuszkowych ujęć. Sesje ciążowe, w których uczestniczą dzieci są znacznie bardziej dynamiczne niż te, które robimy, gdy czekacie na swojego pierwszego maluszka.

Co zabrać na sesję ciążową na plaży?

Niewiele! Na rodzinną sesję ciążową możesz zabrać zdjęcie usg, małe buciki czy body, które kupiłeś z myślą o pierwszych dniach z maluszkiem. Jeśli masz ochotę, weź drugą sukienkę na przebranie. Ja wezmę kocyk pasujący kolorystycznie do wybranego miejsca na plener. Nie mam specjalnych gadżetów na sesję i myślę, że przy tylu radosnych emocjach są one po prostu… zbędne.

Zawsze mówię, że morze jest piękne o każdej porze roku i nie dziwię się, że to właśnie nadmorska sceneria jest najchętniej wybierana na sesje ciążowe. Plaża wygląda na zdjęciach pięknie niezależnie czy powstają one w towarzystwie złotych promieni słońca czy nieba gęsto zasnutego chmurami.

Zerknij jak wyglądała rodzinna sesja ciążowa na plaży Zuzanny i Jędrzeja z półtoraroczną Gają:

Marzy Ci się rodzinna sesja ciążowa na plaży, nad morzem w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie? 

Sprawdź moją ofertę!

OFERTA SESJE CIĄŻOWE

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: