Zimowa sesja ciążowa w plenerze, Gdańsk

by agatasuchwalko

Jesteś w ciąży i chciałabyś wykonać naturalną sesję ciążową w plenerze. Jest tylko jeden problem – jest środek zimy i nie jesteś pewna, czy plener o tej porze roku to dobry pomysł. Czy zimowa sesja ciążowa w plenerze może się udać?

Przyroda w każdej porze roku może być pięknym tłem na zdjęciach. Każda pora roku ma swój urok i bardzo doceniam tę różnorodność. Zimowe zdjęcia mogą wyglądać bajecznie, zwłaszcza gdy spadnie trochę śniegu!

Sesja ciążowa – zimowy plener

Tak, sesja ciążowa jak najbardziej może odbyć się w zimowym plenerze! Wystarczy odpowiedni ubiór (o wszystkim jeszcze pogadamy i pomogę z doborem garderoby), by na sesji czuć się komfortowo i zapomnieć, że mróz szczypie w policzki.

Sesje plenerowe zimą są bardziej dynamiczne i nieco krótsze niż w innych porach roku. A to dlatego, żebyś w trakcie zdjęć mogła skupić się na czasie spędzanym z partnerem, bez myślenia o tym, że robi się coraz chłodniej. Twój komfort jest dla mnie najważniejszy!

Na zimową sesję ciążową wybrałam z Samantą Otomin koło Gdańska. Zamarznięte jezioro wygląda na zdjęciach cudownie, a kadry w ośnieżonym lesie przypominają bajkową krainę.

Zresztą, zobacz sama!

CZAS OCZEKIWANIA.

TO TEN CZAS, GDY W JEDNYM CIELE DWA SERCA WYBIJAJĄ WSPÓLNY RYTM.

TO CZUŁE GŁASKANIE KOPIĄCEGO BRZUCHA, ODLICZANIE TYGODNI I ZBIERANIE W SZUFLADACH MALUTKICH UBRANEK.

SESJA CIĄŻOWA TO WYJĄTKOWA OKAZJA, BY UCHWYCIĆ TE WSZYSTKIE MOMENTY I ZAMKNĄĆ JE W PIĘKNYCH, CZUŁYCH ZDJĘCIACH

Co będziesz robić na zimowej sesji ciążowej?

Podczas sesji ciążowej Samanty, mimo minusowej temperatury nikt nie zmarzł. Para spacerowała, tańczyła, przytulała się i przez większość sesji była po prostu w ruchu. A ja takie dynamiczne kadry uwielbiam i do bycia w ruchu podczas sesji zawsze zachęcam. Zdjęcia wychodzą wtedy dużo bardziej naturalnie, a Wy nie jesteście skrępowani zastyganiem w bezruchu.

Miejsce sesji zawsze ustalamy wspólnie. Zależy mi, aby nie była to długa wędrówka na miejsce spotkania, bo w ciąży lepiej zachować siły na czas sesji. Będę więc proponowała takie miejsca, w których jest w pobliżu parking. To też bardzo istotne zimą – nie zdążysz zmarznąć podczas spaceru na miejsce sesji.

Marzy Ci się naturalna sesja ciążowa w plenerze? 

Sprawdź moją ofertę, przejrzyj cennik sesji ciążowych i zarezerwuj termin!

OFERTA SESJE CIĄŻOWE

KONTAKT

Jestem z Gdańska i fotografuję głównie na terenie Trójmiasta, ale jeśli mieszkasz w innym mieście w Polsce i chciałabyś, abym to właśnie ja wykonała dla Ciebie zimową sesję ciążową – napisz do mnie, z przyjemnością wybiorę się na wycieczkę!

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych

Zobacz także: