Sesja ciążowa nad morzem, Gdańsk

by agatasuchwalko

Sesja ciążowa to uwiecznione wyjątkowe chwile oczekiwania na nowe życie. To fotografie pełne ciepła i czułości, tworzące Waszą nową rodzinną opowieść. A letnia sesja ciążowa nad morzem to też złoto promieni słońca, beż piasku przesypywanego w dłoniach, biel zwiewnej, koronkowej sukienki, karmelowy brąz plażowego koca, a w tle granat szumiącego morza.

Kolory lata. Dla pary spodziewającej się swojego pierwszego maluszka to z pewnością wyjątkowe lato. Drugiego takiego wypełnionego spokojem i oczekiwaniem nie będzie.

Sesja ciążowa nad morzem

Zerknij jak wyglądała ciążowa sesja na plaży w Gdańsku Ani i Maćka:

Ciepły piasek pod stopami,

radosny czas oczekiwania,

serce pod sercem,

splecione dłonie i mnóstwo czułości.

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową?

Na sesję ciążową najlepiej umówić się ze mną między 28 a 34 tygodniem. Brzuszek jest już wtedy dobrze widoczny, a dolegliwości doskwierające na końcówce ciąży nie są jeszcze tak męczące. Oczywiście termin jest tylko orientacyjny, jeśli masz ochotę – możemy spotkać się wcześniej lub później. 

Na sesję ciążową możesz wybrać się sama, ale zachęcam, aby zabierać ze sobą swojego partnera! Jeśli zostaniesz mamą po raz kolejny, nie może oczywiście też zabraknąć starszego rodzeństwa maluszka.

Pomogę Ci z doborem garderoby, a że tworzę naturalne, czułe kadry, możesz być spokojna – nie będziesz musiała przebierać się w finezyjne suknie z trenem.

Marzy Ci się rodzinna sesja ciążowa na plaży, nad morzem w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie? 

Sprawdź moją ofertę!

OFERTA SESJE CIĄŻOWE

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: