Plenerowa sesja ciążowa na łące

by agatasuchwalko

Ciąża to niezwykły czas oczekiwania i każda kobieta przeżywa go inaczej. Jedno pozostaje niezmienne – warto uwiecznić te niezapomniane chwile dzięki naturalnej, plenerowej sesji ciążowej. Wyobraź sobie lato, kwitnące rumianki, ciepły zachód słońca, urokliwą łąkę nieopodal lasu i Wasz wspólnie spędzony czas. W Gdańsku, w otoczeniu przyrody, możemy stworzyć wyjątkowe, naturalne, rodzinne zdjęcia.

Dlaczego warto umówić się na naturalną sesję ciążową w plenerze ?

Bliskość z naturą! Znam urokliwe miejsca w Gdańsku i okolicach, w których możemy wykonać kameralną sesję zdjęciową bez otaczających nas tłumów ludzi. Uwielbiam sesje w otoczeniu przyrody – mieniące się zachodzącym słońcem łąki, zielone trawy i pachnące kwiaty tworzą niepowtarzalne tło dla sesji, dodając jej naturalnego piękna i harmonii. Sesja ciążowa w plenerze jest idealna dla przyszłych mam, które spodziewają się dziecka w ciepłych miesiącach. Łąka pełna pachnących rumianków będzie świetnym wyborem na taki plener! Złociste promienie słońca, delikatny wietrzyk i mnóstwo kwiatów stworzy wyjątkową atmosferę i nada zdjęciom unikalny charakter.

Plenerowe sesje ciążowe w otoczeniu przyrody pozwalają na naturalność i swobodę. U mnie na sesji nie ma pozowania, zastygania w bezruchu i uśmiechania się do obiektywu na trzy cztery. Sesja zdjęciowa ma być czasem dla Was!

Sesja ciążowa to nie tylko sesja fotograficzna, ale także wyjątkowe wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze. Zdjęcia będą przypominać Wam ten magiczny czas oczekiwania na nowe życie. Jestem pewna, że będziesz do nich wracać z ogromnym sentymentem.

rodzina na sesji ciążowej w plenerze, na łące w Gdańsku

Marzy Ci się rodzinna sesja ciążowa w plenerze, w otoczeniu przyrody? 

Sprawdź moją ofertę!

OFERTA SESJE CIĄŻOWE

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: