Rodzinna sesja ciążowa – Gdynia Orłowo

by agatasuchwalko

Malownicza plaża, kamienisty brzeg i otulone miękkim światłem zbocze orłowskiego klifu. Czy brzmi to jak opis idealnego miejsca na rodzinną sesję ciążową?

Pełne miłości spojrzenia, radosne uśmiechy, zabawy z dziećmi, spacer wzdłuż brzegu morza i pięknie podkreślony ciążowy brzuszek w zwiewnej sukience. Zdjęcia z nadmorskiej sesji ciążowej będą przypominać o tych niezwykłych chwilach przez całe życie.

Zupełnie nie dziwię się, że plaża w Gdyni Orłowie jest tak lubiana zarówno przez klientów jak i fotografów. Nadmorski krajobraz jest tam przepiękny, a dzięki temu, że słońce po południu chowa się za klifem, sesję możemy rozpocząć nieco wcześniej niż na innych trójmiejskich plażach. To szczególnie istotna informacja dla rodziców maluchów, którzy obawiają się, że dzieci wieczorową porą nie będą chciały współpracować. Jeśli marzysz o rodzinnej sesji ciążowej na plaży, a martwisz się późną porą zdjęć w plenerze, to Gdynia Orłowo będzie idealnym wyborem.

rodzina na sesji ciążowej w gdyni orłowie

Przeżyj niezapomniane chwile, które zostaną uwiecznione na wyjątkowych fotografiach. Z przyjemnością stworzę dla Ciebie pamiątkę w postaci zdjęć, które będą wypełnione emocjami i wspomnieniami z tego wyjątkowego okresu oczekiwania na nowe życie.

Marzy Ci się rodzinna sesja ciążowa w Gdyni Orłowie? 

Sprawdź moją ofertę, przejrzyj cennik sesji ciążowych i zarezerwuj termin!

OFERTA SESJE CIĄŻOWE

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych

Zobacz także: