Sesja ciążowa w domu, Trójmiasto

by agatasuchwalko

Zdjęcia w zaciszu Twojego domu. Pokazujące urywki z Waszej codzienności. Sesja ciążowa to nie tylko piękne obrazy, ale także wyjątkowe wspomnienia z czasu oczekiwania na nowe życie. Pamiątka, która zostanie z Tobą na zawsze. Postaw na naturalność i pozwól, by to właśnie Twój dom stał się tłem dla tych rodzinnych chwil uwiecznionych na czułych, ciepłych zdjęciach podczas ciążowej sesji.

Wyobraź sobie zdjęcia w ramionach ukochanej osoby. Kadry wypełnione miłością, bliskością i radością oczekiwania na nowego członka rodziny. Czułe spojrzenia przy wspólnie szykowanej kawie w kuchni, uśmiechy podczas przytulania się na kanapie, tej na której każde z Was ma swoje ulubione miejsce. Tak może wyglądać Twoja sesja zdjęciowa w ciąży. Te zdjęcia będą takie jak Wy, bo to Wy tworzycie klimat. Spojrzenia, gesty, uśmiechy, to one tworzą na zdjęciach domowe ciepło i opowiadają Waszą historię.

Jeśli szukasz na zdjęciach naturalności, zależy Ci na komforcie i intymności, wolisz założyć na sesję koszulę i jeansy niż ciążową suknię z długim trenem, wolisz luźne, lekkie kadry niż ustawiane zdjęcia z wymuszonym uśmiechem to… sesja ciążowa w domu będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Podpowiem jak przygotować mieszkanie i doradzę Ci co możesz założyć, by czuć się pięknie i komfortowo. Umówimy się na dogodną dla Ciebie godzinę, przyjadę do Ciebie i wspólnie stworzymy wyjątkowe ciążowe kadry.

A jeśli marzy Ci się domowa sesja ciążowa, ale masz obawy, że Twoje mieszkanie nie jest idealne do zdjęć, to… zupełnie się tym nie przejmuj. Nie jestem fotografem wnętrz, przychodzę z aparatem, by pokazać na zdjęciach Waszą relację, uchwycić te wyjątkowe chwile z czasu ciąży. Mieszkanie to tylko tło. Fotografowałam w małych i dużych mieszkaniach, kawalerkach, wnętrzach zarówno z białymi jak i kolorowymi ścianami, w mieszkaniach przed i po remoncie. Na zdjęciach ważni jesteście Wy!

Sesja ciążowa w domu może być spokojna i subtelna, ale może być też zabawna, ze zdjęciami z przymrużeniem oka. Wszystko zależy od Ciebie!

Marzy Ci się sesja ciążowa w Twoim domu?

Sprawdź moją ofertę, przejrzyj cennik sesji ciążowych i zarezerwuj termin!

OFERTA SESJE CIĄŻOWE

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych

Zobacz także: