Rodzinna sesja ciążowa na plaży – Gdynia, Trójmiasto

by agatasuchwalko

Rodzinna sesja ciążowa na plaży w Gdyni u schyłku lata, na końcówce sierpnia. Tuż przed zachodem słońca na gdyńskiej plaży goszczą już nieliczni. Nie ma tłumów, mija nas kilkoro spacerowiczów z biegającymi radośnie psami, a delikatne, morskie fale przyjemnie szumią w uszach. Piasek nie parzy już pod stopami, a o dusznych, upalnych dniach najbardziej pamięta zwiewna, lniana sukienka. Muszle wyrzucone na brzeg, skrywające nieopowiedziane nigdy morskie opowieści, czekają aż ktoś przyłoży je do ucha. I przez małą, maleńką chwilę można poczuć ledwo wyczuwalny jesienny chłód, muskający zarumienione latem poliki.

Jeszcze chwila i czas na chwilę się zatrzyma gdy po raz pierwszy utulisz malutką główkę w swoich ramionach. A później… później zatęsknisz trochę za tym ciążowym brzuszkiem, który teraz nie daje spać i nie pozwala swobodnie zawiązać butów. Wspomnienia kopniaków i płytkiego oddechu z czasem zatrą się nieco, zatrzymaj więc te wyjątkowe chwile w kadrach aparatu. Jestem pewna, że do tych wywołanych papierowych wspomnień z rodzinnej sesji ciążowej wrócisz nie raz.

Jeśli myślisz o naturalnej, rodzinnej sesji ciążowej na plaży w Gdyni? To dobrze trafiłaś. Z przyjemnością wykonam dla Ciebie piękne fotografie ciążowego brzuszka nad naszym morzem. Możemy spotkać się na plaży w Gdyni, w Gdańsku (Górki Zachodnie czy Sobieszewo będzie najbardziej kameralnym wyborem) czy w Sopocie. Zabierz ze sobą partnera i – jeśli masz- starsze dzieci. Czworonogi też oczywiście są na sesji mile widziane.

Zobacz jak wyglądała sesja ciążowa na plaży Marty z rodziną:

naturalna, rodzinna sesja ciążowa na plaży w Gdyni
rodzinna sesja ciążowa na plaży w Gdyni

Marzy Ci się rodzinna sesja ciążowa na plaży, nad morzem w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie? Sprawdź moją ofertę!

OFERTA SESJE CIĄŻOWE

KONTAKT

Zajrzyj też na mój Instagram, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia z sesji zdjęciowych!

Zobacz także: