Sesja wizerunkowa dla Dwa Wypały

by agatasuchwalko

Sesja wizerunkowa w moim wykonaniu to naturalne, swobodne kadry wykonane przede wszystkim podczas pracy, w Twoim naturalnym środowisku. Spotkanie się na sesji w faktycznym miejscu pracy nadaje zdjęciom autentyczności i budzi zaufanie klientów.

Po co sesja wizerunkowa?

Dzięki sesji wizerunkowej pokazujesz się w taki sposób, w jaki chcesz być kojarzona wśród swoich odbiorców. Sprzedając produkty online lub promując swoje usługi w sieci kluczowe jest, by za ofertą stał człowiek. Czyli Ty, Twoja marka osobista. W zależności od tego jak się pokażesz, przedstawisz, takie skojarzenia będziesz budzić. Decydując się na naturalną sesję wizerunkową u fotografa, budujesz wizerunek profesjonalnej, ale zarazem ludzkiej marki.

Naturalna sesja wizerunkowa dla kreatywnej marki i rękodzieła

Pokazanie na zdjęciach jak wygląda Twoja praca, uchwycenie na fotografiach autentycznej radości z tworzenia jest elementem budowania więzi z odbiorcami. W branży kreatywnej lepiej sprawdzą się naturalne zdjęcia budujące swobodną, luźną atmosferę niż tradycyjna sesja biznesowa w białej koszuli z kołnierzem wykonana na studyjnym tle. Daj poznać swoją markę od ludzkiej strony!

Naturalna sesja wizerunkowa dla Agnieszki tworzącej markę ceramiczną Dwa Wypały odbyła się w jej pracowni w Gdańsku. Wnętrze pachniało wysychającą gliną, a przez uchylone okno wpadały promienie słońca, oświetlając półki wypełnione jej ceramiką. Zależało mi, aby na zdjęciach uchwycić nie tylko piękny uśmiech Agnieszki na zdjęciach portretowych, ale też ręce ubrudzone gliną i skupienie na twarzy podczas toczenia na kole.

W rezultacie powstały naturalne zdjęcia podczas pracy w glinie i zdjęcia portretowe z gotowymi produktami. Nie mogło zabraknąć również detali i kilku ujęć produktowych, które pięknie uzupełniają sesję, tworząc spójną historię.

Zdjęcia z sesji wizerunkowej Dwa Wypały:

Zależy CI na naturalnej sesji wizerunkowej?

Marzy Ci się sesja brandingowa w luźnym stylu?

Zapraszam do kontaktu!

Zobacz także: