Ruszył mój Newsletter! Pobierz ebooka!

by agatasuchwalko

Newsletter jako bezpośredni sposób komunikacji z Wami chodził mi po głowie już od dłuższego czasu. Chciałabym w nim informować nie tylko o aktualnościach, promocjach i konkursach, które będę organizować, ale też pokazać kulisy mojej pracy – prowadzenia firmy z małym dzieckiem u boku (a drugim w przedszkolu). Zależy mi też, aby dzielić się swoją wiedzą i zarazić Cię miłością do fotografii codzienności. Dlatego też w newsletterze znajdziesz garść wskazówek i porad, jak robić lepsze zdjęcia na swoje domowe potrzeby. Doskonale zdaję sobie sprawę, że na sesję u fotografa umawia się raz na jakiś czas – nawet jeśli spotykamy się przed obiektywem cyklicznie, to zwykle jest to raz na pół roku, czy raz na rok. A na co dzień? Na co dzień to Ty jesteś swoim rodzinnym fotografem, a mi zależy, aby Twoje albumy ze zdjęciami wypełnione były pięknymi zdjęciami… nie tylko z sesji!

Co znajdziesz w Newsletterze?

  • aktualności i informacje o promocjach
  • moja firma od kulis… z dzieckiem w domu!
  • wskazówki jak robić lepsze zdjęcia z domowej codzienności

Pobierz darmowego ebooka fotograficznego Chwila moment

Przygotowałam też prezent dla Ciebie! W podziękowaniu za zapis na mój Newsletter będziesz mogła pobrać ebooka – Chwila Moment. Ebook ma magazynową formę, a pierwszy numer stworzyłam na tegoroczną wiosnę. Zawiera ponad 20 stron, na których podpowiadam jak stworzyć za pomocą zdjęć naturalne, rodzinne opowieści.

Znajdziesz w nim artykuły o tym, jak fotografować codzienność, jak stworzyć piękny reportaż z rodzinnej wycieczki oraz w jaki sposób przechowywać rodzinne wspomnienia.

Treść uzupełniają moje autorskie, rodzinne zdjęcia. Nie znajdziesz tam fotografii z sesji, które wykonuję. Chciałam Ci pokazać jak wyglądają fotografie do moich rodzinnych albumów. Wiesz, że nie zawsze korzystam z lustrzanki? Sporą część zdjęć na swój domowy użytek wykonuję telefonem. Tak jak Ty!

newsletter-ebook

Planuję przygotować kolejne slowbooki na następne pory roku. Oczywiście, gdy będziesz zapisana na newsletter, dowiesz się o nich w pierwszej kolejności. Kolejny numer zaplanowałam na lato.

Jak zapisać się na newsletter?

Skorzystaj z formularza zapisu powyżej, nie zapomnij zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych w celu wysyłki Newslettera, a później kliknąć w link potwierdzający zapis, który otrzymasz w mailu (koniecznie zajrzyj do folderu spam/oferty/inne – bo maile z programu do wysyłki newslettera lubią tam wpadać). W podziękowaniu za dołączenie do listy Subskrybentów, otrzymasz maila z linkiem do pobrania ebooka.

Psst!
Nie musisz martwić się, że zasypię Twoją skrzynkę wiadomościami. Nie na tym mi zależy! Zapewniam Cię, że maile ode mnie będą przychodziły nie częściej niż raz czy dwa w miesiącu i zawsze będą zawierały ciekawe, wartościowe treści oraz przyjemne niespodzianki.

Zależy mi, aby treści wysyłane w newsletterze były dla Ciebie wartościowe. Zdaję sobie sprawę ile wiadomości przechodzi przez skrzynki mailowe i wiem, że ilość docierającego spamu bywa zatrważająca. Dlatego też, każdy mój list do Ciebie będzie przemyślany, aby poza aktualnościami zawierał też ciekawe, jakościowe treści. W związku z tym, że przygotowywanie newslettera i ebooków jest moim dodatkowym zajęciem poza główną pracą na sesjach, obróbką i kontaktem z klientem, zakładam, że mailing będzie wychodził ode mnie ze średnią częstotliwością raz na miesiąc. Mam nadzieję, że nie zgubisz go w spamie!

A jak już się zapiszesz i pobierzesz ebooka, koniecznie daj znać jak wrażenia! Do usłyszenia!

Zobacz także: